Fotoobrazy

Fotoobrazy
Fotoobrazy na různých podkladech. Fotoobrazy na kapa desce, foto na plátno vč. vypnutí na klínový rám, fotoobraz na hliníkové desce, fotoobrazy pod akrylovým sklem, tisk na samolepku apod. Všechny varianty se používají jako fotoobrazy na zeď.

 • Foto obrazy na Kapa desce

  Foto obrazy na Kapa desce

  Foto obrazy kašírované na kapa deskách jsou velmi atraktivní. Foto obraz vystupuje díky kapa desce plasticky ze zdi a zároveň jsou tyto foto obrazy pocitově velmi dostupné, protože je nekryje sklo apod. Foto obrazy kašírujeme na desky Kapa line, nebo Kapa fix - popis v založce více informací ...

  84,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Foto na plátno zarámované

  Foto na plátno + vypnutí do rámu

  Vytiskneme foto na plátno a vypneme ho na klínový rám. Obraz na plátně vypnutý na klínovém rámu stačí pověsit na hřebíček. Fotka na plátno je ideální jako dárek nebo jako dekorace do bytu. Tisk fotografií na plátno provádíme kvalitním barevným foto plotrem.

  229,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Tisk na plátno (bez rámu)

  Tisk na plátno (bez rámu)

  Fotoobrazy na plátno. Zde se objednává pouze tisk na plátno, Pokud chcete i rámování objednejte tento produkt: http://www.fotodarky.cz/cs/fotoobrazy/1071-foto-na-platno-zaramovane.html Foto...

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Tisk fotek na samolepku

  Tisk samolepek

  Tisk samolepek z vaší fotografie ve formátu A4-A1. Vaše foto samolepka. Samolepky mají široké využití - od dekorace předmětů, interiérů, výloh po potisk aut. Tisk může obsahovat fotografie, texty, loga atd. Samolepící plakát dodáváme stočený v tubusu.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obrazy na skle (akrylovém)

  Obrazy na skle (akrylovém)

  Obrazy na skle z vaší fotografie. Fotka ve skle je vhodná pro zavěšení na zeď, nebo postavení na stůl. Fotka pod akrylovým sklem je odolnější variantou klasického fotorámečku. Tisk může obsahovat fotografie, texty, loga atd. Obraz ma na zadni strane uchyt pro poveseni na hrebik.

  1 099,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obrazy na desce (hliníkové)

  Obrazy na desce (hliníkové)

  Obrazy na desce z vaší fotografie. Deska je hliníková, tedy pevná a lehká, vhodná pro zavěšení nebo postavení, pro výstavy či reklamní fotografie. Tisk může obsahovat fotografie, texty, loga atd. Běžná dodací lhůta je do 3 prac. dnů (+ případně doručení).

  999,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Reklamní tabule, označení provozovny

  Reklamní tabule, označení...

  Plechové reklamní tabule mohou sloužit jako označení provozovny, číslo domu apod. Plechové informační tabule mají plněbarevný potisk odolný proti vodě. Proti UV záření doporučujeme přiobjednat Krycí lak (zaškrtnout v příplatcích). Plech může být bílý, zlatý a stříbrný. Na plechu jiné barvy než bílé změní fotografie barvu - to...

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...