Svatební oznámení, jmenovky

Svatební oznámení, jmenovky
Svatební oznámení, gratulace k svatbě, jmenovky na jídelní stůl a vše pro svatbu. Svatební oznámení sestavíte on-line z připravených šablon do kterých můžete vkládat své fotografie, texty atd. je možné dohodnout také rozeslání oznámmení na Vámi zadané adresy.

 • Svatební oznámení skládané

  Svatební oznámení skládané,...

  Svatební oznámení s fotkou složené uprostřed, tak aby se dalo postavit na stůl, poličku apod. Toto netradiční svatební oznámení tiskneme na formát 15x21cm (A5) a po přeložení má oznámení formát pohlednice a vejde se do obálky. Uvnitř svatebního oznámení je místo pro ručně psaný vzkaz.

  15,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Svatební oznámení panorama

  Sv. oznámení panorama, cena/1ks

  Svatební oznámení panoramatického tvaru (9x20cm, 13x30cm) pro vložení do obálky DL (1/3 A4) nebo pro zaslání formou pohlednice. Grafiku si vytvoříte sami on line. Prání můžete udělat jako vtipné svatební oznámení apod. Oznámení tiskneme na fotopapír (lesklý, matný, popisovatelný).

  10,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Jmenovky na svatební stůl

  Jmenovky na svatební stůl

  Jmenovky na svatební stůl. Jmenovky mají rozměr 102x76mm. Tyto svatební jmenovky na stůl tiskneme na fotopapír s jedním zlomem uprostřed, tak aby stály na stole. Svatební motiv si buď můžete vybrat z našich předloh, nebo jej vytvořit zcela sami fotkou, textem apod.

  7,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dopisní obálky

  Dopisní obálky

  Dopisní obálky velikosti 10x15cm, 15x21cm nebo DL.

  2,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...