Stolní deskové hry

Stolní deskové hry
Oblíbené hry Člověče nezlob se, Člověče napij se a další varianty této stolní hry, vždy s možností vložit vlastní fotografie do domečků, vložení textů apod.

 • Člověče nezlob se

  Člověče nezlob se s potiskem

  Originální Člověče nezlob se s potiskem vlastními fotkami. Hra oblíbená napříč generacemi Můžete vkládat vlastní fotky do domečků hráčů, dopsat jména hráčů apod. Zvolit si můžete z různých motivů a rozmístění hracího pole. Člověče nezlob se má rozměry 20,7 x 29,2cm, je složená v krabičce a balení obsahuje hrací kostku a figurky.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Společenské hry

  Šachy

  Šachy dřevěné, šachovnice kartonová. Tyto šachy stolní (ne počítačové) jsou ve 2 velikostech. Dřevěné šachy jsou velmi hezké, dobře padnou do ruky, jsou přenosné. Tradiční šachy stolní spojují rodinu a bystří úsudek, vnímavost, trpělivost apod. Hra obsahuje:– dřevěné šachové...

  269,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Společenské hry

  Člověče nezlob se

  Člověče nezlob se hra stolní spojuje rodinu. Magnetické člověče nezlob se oceníte hlavně na cestách, domů je lepší větší plocha a figurky. Člověče nezlob se pro nejmenší s motive Hello kitty zase ocení děti. Člověče, nezlob se pro nejmenší má jednou bonusovou hru navíc.

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Žetony na poker a jiné hry

  Žetony na poker a jiné hry

  Žetony na poker  a k jiným hrám s možností vlastního potisku. Tyto plastové žetony se využívají k hrám jako je Ruleta, Poker, Dáma, Mlýn apod. Žetony mají plochu k potisku o průměru 43mm. Potisk je možný i ve větším množství logem firmy, hotelu apod. V sadě jsou 4ks s možností potisku na rub i líc.

  156,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...