Peněženky

Peněženky
Peněženky, spony na peníze, pouzdra na kreditky a vše s vlastním potiskem.

 • Klips na bankovky

  Spona na peníze

  Spona na peníze s vlastním potiskem. Tato spona na bankovky je šperk. Spony na peníze můžete potisknout fotkou, textem, logem apod. Spona na penize má na přední straně potiskovatelný kruh o průměru 2,8cm - to je mylý prostor, proto vybírejte vyrazné fotky, spíše jen obličej, ne celou postavu apod.

  79,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Peněženka 13,7x10,7cm s potiskem

  Peněženka 13,7x10,7cm, II jakost

  Tyto peněženky jsou II. Jakost, protože po potištění se na přední straně objeví drobné flíčky od lepidla, kterým je peněženka lepená. Na tmavším potisku ale téměř nejsou vidět. Tuto II jakost kompenzuje sleva a není možné to reklamovat. Rozměry peněženky: 13,7  x 10,7 cm Rozměry potisku: 13,7 x 7,8 cm

  Snížená cena!
  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dětská peněženka s potiskem

  Dětská peněženka, II Jakost

  Tyto peněženky jsou II. Jakost, protože po potištění se na přední straně objeví drobné flíčky od lepidla, kterým je peněženka lepená. Na tmavším potisku ale téměř nejsou vidět. Tuto II jakost kompenzuje sleva a není možné to reklamovat.rozměr  peněženky: 12x9cm....

  Snížená cena!
  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Peněženka na drobné s potiskem

  Peněženka 12x8cm na drobné

  Látková peněženka vhodná na drobné. Vhodné jako peněženka dámská i jako potisk peněženky pánské. Potisk peněženky může obsahovat fotografie, texty, loga atd. Peněženka s potiskem má rozměr 12 x 8 cm, potisk peněženky je možný z obou stran.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Peněženka, pouzdro na kreditky

  Pouzdro na kreditky

  Pouzdro na kreditky s vlastním potiskem. Toto pouzdro na kreditky má rozměr potisku: 10,2x7,7cm. Pouzdro na kreditky má potisk na přední straně, zadní strana je černá. Pouzdro na kreditky je z kůže. Potisk je odolný vůči praní.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...