Kosmetické potřeby

Kosmetické potřeby
Originální kosmetika s fotkou, logem, textem. Manikúra s potiskem, kosmetické zrcátko s vlastním potiskem, kosmetická taštička originálního vzhledu. Kosmetické potřeby máme my ženy neustále u sebe, tak ať jsou stejně krásné jako my :-) Kosmetické potřeby jsou také ideální jako reklamní předměty. Potisk je plně-barevný a může tedy obsahovat fotografie, grafiku, texty ...

 • Zrcátko s adresářem

  Zrcátko s adresářem

  Kapesní kovové zrcátko s adresářem a telefoním seznamem uvnitř. Potisknou můžeme přední stranu a to fotografií, textem, logem firmy apod. Velikost zrcátka je 10x6cm, velikost potiskovací plochy 8x5cm.

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zrcátko stolní s potiskem

  Zrcátko stolní s potiskem

  Stolní zrcátko kosmetické se zrcátkem na přední a potiskem na zadní straně. Pomocí otáčecího mechanismu můžete libovolně nastavit náklon zrcátka, případně ho otočit na potisk. Maximální velikost potisku je 14x16 cm.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Manikůra, sada s pouzdrem

  Manikůra, sada v pouzdru

  Manikůra v pouzdru s vaším potiskem. Tato sada na manikúru obsahuje nůžky, pinzetu, pilník. Manikura se dá potisknout z jedné strany. Rozměr pozdra je 12x6 cm. Potisk je plně-barevný a může tedy obsahovat fotografie, texty, grafiku. Potisk je odolný vůči vodě i...

  139,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dávkovač léků

  Dávkovač léků

  Originální dávkovač léků s vlastním potiskem. Tento dávkovač na léky je kovový, otevírací, se 3-mi předěly v ořípadě kruhového dávkovače, 4mi předěli u čtvercového dávkovače. Lékovka kruh je průměru 45mm čtverec má rozměry 6x6cm.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zdobené zrcátko s opěrkou

  Zdobené zrcátko s opěrkou

  Zdobené kapesní zrcátko s opěrkou, díky které můžete zrcátko postavit na stůl. Při balení zrcátka se opěrka jednoduše narovná, aby nepřekážela. Velikost zrcátka je (VxŠ) 13x6,5cm. Průměr zrcátka je 6cm. Potiskuje se zadní strana.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk na zrcátka

  Kosmetické zrcátko s potiskem

  Kosmetické zrcátko otevírací, několika tvarů, ale hlavně s vlastním potiskem na přední straně. Velikostí kapesní zrcátko, ale vzhledem šperk. Tato kosmetická zrcátka mají průměr cca 70mm, rozměr potiskovatelné plochy je cca 55mm.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zrcátko - placka

  Zrcátko - placka

  Originální kosmeticke zrcatko, s vlastní fotografií na zadní straně. Zrcátko je kruhové, průměr 56mm, z jedné strany je fotka, z druhé zrcátko. Toto zrcátko do kabelky je jednoduché, téměř nerozbitné Kosmetické zrcátko do kabelky pro každodenní nošení - nezabere skoro žádné místo.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zrcátka s růžovým pouzdrem

  Zrcátka s růžovým pouzdrem

  Zrcátka kapesní s růžovým pouzdrem v různých tvarech - srdce, kruh a obdelník. Zrcátko se dá potisknout fotkou, logem, textem dle Vašeho návrhu. Potisk se provádí na druhou stranu zrcátka. Velikosti zrcátek jsou: kruh 9x6cm (průměr 5,4cm), srdce 8x8cm, obdelník 6,5x5cm.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka kov zrcátko

  Klíčenka kov zrcátko

  Kovová klíčenka se zrcátkem uvnitř. Klíčenku lze potisknout z obou stran a to fotografií, textem, logem apod. Plocha potisku je 34x40mm, velikost klíčenky 44x50mm, nedoporučujeme tedy potiskovat složité grafiky. Uvnitř klíčenky je na jedné straně zrcátko, na druhé možnost vložit fotografii, telefonní číslo apod.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...