Klíčenky

Klíčenky
Potisk klíčenek a prodej klíčenek s vkládanou fotografií. Klíčenky s potiskem jsou jako živé. Proč nosit klíčenku s neznámým potiskem, když můžete mít originální klíčenku s vlastní fotografií. Klíčenky jsou také velmi vhodné jako reklamní dárek pro své každodenní využití a nízkou cenu ...

 • Foto klíčenka na mobil

  Foto klíčenka na mobil

  Akrylová čtvercová klíčenka pro mobilní telefony, klíčenky apod. s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem. Z druhé strany klíčenky je leštící plocha na display telefonu. Velikost klíčenky je 25x25mm. Ideální pro fotky obličejů, zvířátek apod., celé postavy by byly na klíčence malé.

  Snížená cena!
  9,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka s fotografií, hvězda

  Klíčenka s fotografií, hvězda

  Akrylová klíčenka ve tvaru hvězda s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod. Klíčenka může mít foto buď z jedné, nebo z obou stran. Rozměry klíčenky jsou 55x55mm. Výrobu fotoklíčenka hvězda provádíme běžně do 24 h. Klíčenka má menší plochu pro vkládání fotky, je vhodná pro jednodušší motivy- obličeje, loga apod.

  Snížená cena!
  19,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klicenka fotkou, mic

  Klíčenka s fotkou, sportovní motiv

  Plastová klíčenka sportovní motiv s vaší fotkou, obrázkem, jménem apod. Motivy klíčenky sport obsahují nejčastější sporty, jsou vhodné pro portrétní fotografii apod. -celá postava by byla vzhledem k malé ploše 30mm fotografie velmi malá. Fotoklíčenka sport obsahuje jednu stranu tisku. Celková velikost klíčenky je 40mm.

  Snížená cena!
  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Foto Klíčenka, dokladová

  Foto Klíčenka, dokladová

  Akrylová obdélníková klíčenka s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod. Vkládáné foto má rozměr 3,5x4,5 cm nebo 2,8x4,3 cm. Velikost tiskové plochy je vhodná pro jednodušší motivy - hlava, logo, krátký text a pod. Foto je možné vložit z jedné, nebo obou stran.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klicenka s fotkou, kov

  Potisk na Klíčenku kov

  Kovová klíčenka s potiskem vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem, věnováním apod. Klíčenka s fotkou má menší plochu potisku, nejvhodnější na obličeje, hlavy, jména apod. celá postava by byla na klíčence velmi drobná. Potisk klíčenky kovové provádíme běžně do 24h.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka puzzle dílek

  Klíčenka puzzle dílek

  Klíčenka s vlastní fotografií ve tvaru puzzle dílku. Klíčenka má rozměr 33x44mm, je z lehkého plastu. Porisk této klíčenky je možný oboustranně. Vzhledem k velikosti klíčenky vybírejte fotografie se zřetelnými motivy. Potisk je omyvatelný. Technologie potisku odolná vůči mytí.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka s fotkou zdobné kamínky (strass)

  Klíčenka s fotkou zdobné kamínky...

  Módní klíčenka se zdobnými kamínky strass z vlastní fotky, tvar obdélník nebo srdce, různé barevné kombinace s možností oboustranného tisku fotky do klíčenky. Vkládané foto má u klíčenky obdélník rozměr 3,5x5cm, u srdce 4x3,5cm. Tato klíčenka je svou velikostí vhodná pro jednodušší motivy jako jsou portréty, momentky, krátké texty apod.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Psí známky s fotkou

  Psí známky s fotkou

  Psí známky se jménem, fotkou, textem apod. Součástí balení je řetízek, ale také kroužek pro použití jako klíčenka. Tato psí známka je kovová s pogumovanou hranou, s vloženou fotografií, která je chráněná folií. Používá se také jako vojenská známka. Vkládáné foto má rozměr 3x7cm.

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka kov zrcátko

  Klíčenka kov zrcátko

  Kovová klíčenka se zrcátkem uvnitř. Klíčenku lze potisknout z obou stran a to fotografií, textem, logem apod. Plocha potisku je 34x40mm, velikost klíčenky 44x50mm, nedoporučujeme tedy potiskovat složité grafiky. Uvnitř klíčenky je na jedné straně zrcátko, na druhé možnost vložit fotografii, telefonní číslo apod.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka žeton barevná

  Klíčenka žeton barevná

  Klíčenka žeton v ruzných barvách s vloženou fotografií. Místo fotografie můžete použít logo nebo znak. Průměr klíčenky je 40mm, průměr vložené fotografie 29mm, proto není vhodné používat texty, nemusely by být čitelné. Fotografie se vkládá jen z jedné strany. Povrch klíčenky je odolný.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka s foto, srdce

  Klíčenka s foto, srdce

  Akrylová srdcová klíčenka s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod. Fotoklíčenka umožňuje vložení fotografie buď z jedné, nebo obou stran. Počítejte s tím, že vzhledem k malé ploše klíčenky (25mm u malé a 50mm u velké) je nejvhodnější vkládat obličeje apod. Složité motivy nedoporučujeme.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • FotoKlíčenka film

  FotoKlíčenka film

  Akrylová klíčenka ve tvaru filmu s vaší fotografií, jménem apod. Fotoklíčenka ve tvaru filmového pole s fotkou, foto v klíčence lze měnit. Je možné mít fotografii 3,5x4,5cm buď na jedné, nebo obou stranách klíčenky. U malé klíčenky je velikost fotky 3,2x2,4cm a foto pouze z jedné strany.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka barevný lem

  Klíčenka barevný lem

  Klíčenka s fotkou, s barevnými lemy a různými tvary a velikostmi. Na klíčenku je možné potisknout vlastní fotku, logo, text. Tato klíčenka je plastová, lehká, potisknutelná z obou stran, potisk je...

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk klíčenky, plyšák + tričko

  Klíčenky plyšová zvířátka

  Klíčenky plyšová zvířátka s tričkem s potiskem Vaší fotografií, nápisem, jménem apod. Plyšová zvířátka na klíčence mají tričko, které lze potisknout z obou stran. Velikost potisku je 30x20mm. Plyšová zvířátka mají výšku cca 9cm. Triko s potiskem může do pračky, plyšová zvířátka to nerada .... :-)

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk Klicenky, kruhova

  Foto v Klíčence, kruhová

  Akrylová kruhová klíčenka s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod., nabízíme ve dvou velikostech - 45 a 70mm. Fotka přesně oříznutá a vložená do klíčenky, z jedné nebo obou stran. Foto v klíčence vyrábíme běžně do 24 h.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klíčenka z fotky, kožený obal

  Klíčenka z fotky, kožený obal

  Akrylová obdélníková klíčenka + koženkový obal s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod. Vkládáné foto má rozměr 3,3x4 cm. Velikost tiskové plochy je vhodná pro jednodušší motivy - hlava, logo, krátký text a pod. Foto je možné vložit z jedné, nebo obou stran.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klicenka s fotkou, otvirak

  Klíčenka s fotkou, otvírák

  Akrylová obdélníková klíčenka s otvírákem a s vaší fotografií, obrázkem apod. Klíčenka s otvírákem je ideálním dárkem pro každého pivaře. Fotka v klíčence s otvírákem může být buď z jedné nebo obou stran. Vnitřní rozměry pro fotografii jsou 33x40mm, celková velikost klíčenky je 80x45mm.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Klicenka s fotografii, slza

  Foto klíčenka, slza

  Akrylová klíčenka ve tvaru slzy s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod. Fotoklíčenka umožňuje vložení fotografie buď z jedné, nebo obou stran. Počítejte s tím že vzhledem k malé ploše klíčenky (25mm)je nejvhodnější vkládat obličeje apod. Složité motivy nedoporučujeme.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...