Kuřácké potřeby

Kuřácké potřeby
Potiskujeme kuřácké potřeby jako zapalovače, tabatěrky popelníky Vaší vlastní fotografií, logem textem. Potisk je omyvatelný atd.

 • Zapalovače s potiskem

  Zapalovače s potiskem

  Zapalovače s vlastním potiskem. Tento benzinový zapalovač z lesklého kovu či v bílé barvě si můžete potisknout vlastní fotografií, logem, textem. Potisk může být oboustranný. POZOR: Barevnost fotek se mírně mění, vzhledem ke stříbrnému podkladu zapalovače. Zapalovač dodáváme nenaplňěný.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Tabatěrka se zapalovačem

  Tabatěrka se zapalovačem

  Stříbrná tabatěrka se zapalovačem s vlastním potiskem fotkou, logem textem. Potisk tabatěrky je možný z přední i zadní strany. Tabatěrka má rozměr je 10,5x8 cm, rozměr potisku je 9x6,5 cm. Potisk je odolný vůči mytí. Z bezpečnostních důvodů je plynový zapalovač v nenaplněném stavu.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Benzín do zapalovače Ronson

  Benzín do zapalovače Ronson

  Benzín do zapalovače Ronson 133ml. Nelze zasílat k zakázkám na dobírku z bezpečnostních důvodů (pravidla přepravců), jen pro osobní vyzvednutí.

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk popelníku

  Popelník s potiskem

  Popelník s potiskem. tento keramický popelník můžete potisknout vlastní fotkou, textem, logem apod. Popelnik i potisk jsou omyvatelné v myčce. Průměr popelníku je 8cm, maximální výška potisku 3,5cm.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...