Etikety na víno

Etikety na víno
Originální etiketa na víno udělá z praktického dárku osobní dárek. Populární je např. etiketa na svatební víno, nebo vtipné etikety na víno. Etiketa na víno může obsahovat fotografii, text, jméno, logo apod. Víno s vlastní etiketou vyrobíme tak, že původní etiketu z vína sundáme a nalepíme Vaši etiketu. Pro grafiku etikety na víno můžete použít připravené šablony. Pro dobírku je nutné objednat bezpečnostní polystyrenový obal na láhev.

 • Uzávěr na lahev vína s potiskem

  Zátka na víno

  Zátka na víno s vlastním potiskem. Tato zátka na víno je z lesklého kovu a dodá Vašemu vínu na originalitě. Zátka na víno obdélník má rozměry 3,3x8,5cm, potisk 3,1x2,6cm, Zátka na víno kruh má rozměry 3,3x9cm, potisk 2,5x2,5cm. Zátky na víno i potisk mohou i do myčky. Zátky na víno...

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obal na láhev, polystyren

  Bezpečnostní obal na láhev,...

  tento obal vyžadují přepravci pro zasílání na dobírku. můžete ho samozřejmě koupit samostatně jestli chcete sami posílat někomu láhev apod. Tento obal je vhodný pro lahve 0,5l až 1l a zaručuje bezpečný převoz.

  25,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obaly na víno

  Obaly na víno

  Obaly na víno s vlastním potiskem. Tento obal na víno je vlastně termo obal na láhev (jakoukoliv). Chladící obal na víno je z neoprenu. Rozměr obalu na víno je: 170 x 380 mm, rozměry potisku je: 140 x 258 mm. Termo obal na láhev je samozřejmě...

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etiketa na víno, Bohemia Demi sec

  Šampaňské víno s vlastní etiketou

  Šampaňské víno Bohemia sekt brut nebo Bohemia Sekt demi, 0,7l, s vlastní etiketou. Šampaňské je praktický dárek na oslavy a silvestra. Etikety na víno tiskneme barevně na samolepku, původní etiketu odlepíme a na její místo nalepíme Vaši etiketu. Při objednání etikety na lahev 1,5l nelze přiobjednat bezpečnostní obal na lahev.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zástěra na lahev

  Zástěra na láhev, s potiskem

  Zástěra pro láhev s modrým lemem a s potiskem vlastní fotografií, nápisem, jménem apod. Zástěra je originální dárkové balení víno. Potisk zástěry na lahev je odolný vůči praní. Zástěra je vhodná pro většinu velikostí lahví, rozměr zástěry 14x21cm

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na víno Vinium

  Etikety na víno Chateau Valtice

  Prodej vína Valtice (značky Chateau Valtice) s vlastní etiketou. Toto dárkové víno obdarovaného překvapí a rozesměje. Pro etikety na víno máme připraveny grafické šablony, které můžete využít. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je potřeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etiketa na víno Vinium

  Etiketa na víno Vinium

  Značkové víno Vinium s vlastní foto-etiketou. Pomocí vlastní etikety na víno vyrobíte originální dárek. Oblíbené jsou např. svatební etikety na víno. Původní etiketu vždy odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je potřeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  109,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na vína Habánské sklepy

  Etikety na vína Habánské sklepy

  Vína značky Habánské sklepy a originální etiketou s vastní fotografií apod. Svoji etiketu sestavíte lehce pomocí připravených šablon. Pro dobírku je potřeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etiketa na vlastní vína / alkohol

  Etiketa na vlastní vína / alkohol

  Tisk etiket na láhve s vínem apod. dle vlastního výběru. Objednáte on-line, u nás proběhne výroba etiket a tisk etiket a pak Vám zašleme samolepící etikety, které si sami zaměníte na své láhvi. Nebo můžete láhev přinést k nám a my Vám etiketu na láhev přelepíme. Při zadání objednávky prosím vepište do poznámky objednávky velikost požadované...

  139,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Stojany na víno

  Stojany na víno

  Oblíbené stojany na víno jsou stylovým doplňkem do každého bytu. Stojan na víno je nejen hezký ale také praktický. Je vhodný jako dárek spolu s lahví vína s originální etiketou.

  440,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Taška na láhev

  Taška na láhev

  Dárková taška na lahev. Dopňte svůj dárek touto stylovou taškou.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...