Etikety na láhve alkoholu

Etikety na láhve alkoholu
Etikety na láhve destilátů. Foto etiketa udělá i z obyčejného alkoholu zcela originální dárek. Etiketa může obsahovat fotografii, text, jméno, logo apod. Původní etikety z láhve sundáme a nalepíme na její místo Vasi etiketu. Pro přípravu grafiky můžete použít připravené šablony.

 • Tullamore Dew whiskey s vlastní fotografií

  Tullamore Dew s vlastní etiketou

  Tullamore Dew 0,7l nebo 0,35l irská whisky s vlastní etiketou. Tím si vytvoříte vlastní Tullamore dew dárkové balení. Potisk je možné udělat z vlastní fotografie, nebo jí vložit do přizpůsobené etikety. Pro poslání dobírkou je potřeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  440,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Beefeater gin s vlastní etiketou

  Vlastní etikety na Beefeater gin

  Vlastní etikety na gin Beefeater 0,7l. Oblíbený anglický Gin Beefeater a k tomu vlastní etikety obsahující fotografie, texty, cliparty apod. Vlastní etikety změní gin Beefeater na ještě hodnotnější. Oblíbený gin tonic pak bude mít zcela osobní příchuť. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro...

  379,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obaly na víno

  Obaly na víno

  Obaly na víno s vlastním potiskem. Tento obal na víno je vlastně termo obal na láhev (jakoukoliv). Chladící obal na víno je z neoprenu. Rozměr obalu na víno je: 170 x 380 mm, rozměry potisku je: 140 x 258 mm. Termo obal na láhev je samozřejmě...

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obal na láhev, polystyren

  Bezpečnostní obal na láhev,...

  tento obal vyžadují přepravci pro zasílání na dobírku. můžete ho samozřejmě koupit samostatně jestli chcete sami posílat někomu láhev apod. Tento obal je vhodný pro lahve 0,5l až 1l a zaručuje bezpečný převoz.

  25,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Tuzemsky (rum) (etiketa s fotkou)

  Rum Božkov (tuzemák)

  Oblíbený Tuzemák, neboli Rum Božkov ale s originální etiketou. Božkov rum Tuzemák je ideální pro výrobu grogu, ale pije se také čistý. Etiketa na rum může obsahovat fotky, texty loga. Připraveno máme několik šablon. Při zaslání na dobírku je nutno zaškrtnout objednání bezpečnostního obalu z polystyrenu.

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na láhve Captain Morgan

  Captain Morgan s vlastní etiketou

  Captain Morgan rum 0,7l s vlastní etiketou, která může obsahovat fotku s věnováním, logem apod. Rum Morgan je oblíbený a s originální etiketou může být pěkný dárek pro přátele, partnery. Pro poslání dobírkou je potřeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  379,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na láhve Old Smuggler

  Etikety na láhve Old Smuggler

  Old Smuggler 0,7l, to je dárek pro chlapa. S láhví s vlastní etiketou je to originální dárek - dárkové balení whisky. Pro vytvoření etiket jsou připraveny grafické šablony. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je třeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  299,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na láhve Jägermeister

  Etikety na láhve Jägermeister

  Jägermeister 0,7l nebo 1l s vlastní etiketou. Originální etiketa z toho udělá Jägermeister dárkové balení. Pro vytvoření etiket jsou připraveny grafické šablony. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je třeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  399,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na láhve Slivovice

  Etiketa Slivovice Jelínek budík

  Oblíbené budíky slivovice Rudolfa Jelínka. Také variant hruškovice a třešňovice. Vytvořením originální etikety získá slivovice dárkové balení. Pro vytvoření etiket jsou připraveny grafické šablony. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je třeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  429,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na láhve Havana

  Havana Club s originální etiketou

  Havana Club s vlastní etiketou. Nejoblíbenější Kubánský rum, nazývaný také Havana Rum. Vy mu můžete vdechnout ještě originalitu osobní etiketou. Pro vytvoření etiket jsou připraveny grafické šablony. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je třeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  399,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na láhve Jameson

  Etikety na láhve Jameson

  Jameson Whisky s vlastní foto-etiketou. Pro vytvoření etiket jsou připraveny grafické šablony. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je třeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  469,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etiketa na vlastní vína / alkohol

  Etiketa na vlastní vína / alkohol

  Tisk etiket na láhve s vínem apod. dle vlastního výběru. Objednáte on-line, u nás proběhne výroba etiket a tisk etiket a pak Vám zašleme samolepící etikety, které si sami zaměníte na své láhvi. Nebo můžete láhev přinést k nám a my Vám etiketu na láhev přelepíme. Při zadání objednávky prosím vepište do poznámky objednávky velikost požadované...

  139,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Jack Daniels s vlastní etiketou

  Jack Daniels s vlastní etiketou

  Jack Daniels s vlastní etiketou - nejlepší dárek pro muže. Etiketu je možné objednat také na Jack Daniels Honey. Bourbon samotný je dobrý dárek, ale s vlastní etiketou je to zcela originální dárek. Pro vytvoření etiket jsou připraveny grafické šablony. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je třeba objednat...

  450,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Koskenkorva 0,7l

  Etikety na láhve Koskenkorva

  Vlastní etikety na láhve vodka Koskenkorva 0,7l. Tím vznikne dárkové balení alkoholu. Potisk může obsahovat fotografie, texty, jména, loga. Pro vytvoření etikety na láhve jsou připraveny grafické šablony. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je nutno objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  290,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Metaxa 0,7l

  Etikety na láhve Metaxa

  Etikety na láhve Metaxa 0,7l. Na výběr metaxa 3 * nebo metaxa 5 *. Etikety mohou obsahovat fotografie, loga, jména, texty. Pro vytvoření etikety použijete připravené grafické šablony. Pak odstraníme původní etiketu a nalepíme místo ní Vaši etiketu. Pro dobírku je třeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  330,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vodka Absolut 0,7l

  Etikety na láhve vodky Absolut

  Vlastní etikety na Vodka Absolut 0,7l nebo 1l. Etikety s Vaší fotografií, nápisem, jménem apod. Pro tento typ láhve se dělá potisk na zadní straně láhve, protože potisk na přední straně láhve Absolut nelze sundat. Pro dobírku je potřeba doobjednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  350,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na láhve Fernet 0,5l

  Fernet / Citrus Fernet

  Fernet Stock likér 0,5l a Fernet Stock Citrus 0,5l s vlastní etiketou. Fernet klasický i Fernet Citrus jsou v česku velmi oblíbené likéry především mezi mezi muži. Vaše etiketa může obsahovat fotografie, texty, jména, loga apod. Potisk provádíme na odolné etikety. Pro odeslání dobírkou je nutno přiobjednat bezpečnostní...

  189,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Becherovka s potiskem

  Becherovka s vlastní etiketou

  Karlovarská Becherovka 0,5l, 0,7l nebo 1l s originální etiketou. Becherovka je sama o sobě oblíbený dárek, ale s originální etiketou si vyrobíte vlastní becherovka dárkové balení. Grafiku na etiketu vytvoříte pomocí předpřipravených šablon. Pro zaslání na dobírku je potřeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na Slivovici Jelínek

  Etikety na Slivovici Jelínek

  Slivovice Jelínek 0,5l nebo Slivovice Jelínek zlatá 0,5l(výrobce Rudolf Jelínek) s vlastní etiketou. Etiketa slivovice může obsahovat fotografii, text, jméno, logo apod. Originální etikety na slivovici z ní udělají...

  329,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etikety na láhve Griotka

  Etiketa na láhev Griotka Božkov

  Oblíbená griotka Božkov 0,5l s vlastní etiketou. Griotka (griotte) je vhodný dárek pro ženu. Na etiketu můžete umístit fotografie, texty či loga a rozmístit dle vašeho požadavku. Připraveno máme několik šablon. Při zaslání na dobírku je nutno...

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vaječný koňak 0,5l

  Vaječný koňak s orig. etiketou

  Vaječný koňak Božkov 0,5l s vlastní etiketou. Etiketa na tento vaječný likér může obsahovat fotografii/e, text, jméno/a, loga apod. Tento likér bude ten správný dárek pro ženu/y. Etiketu lze vložit do již přizpůsobené šablony. Bezpečnostní polystyrenový obal je třeba přiobjednat, jedná-li se o dobírku.

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Etiketa na láhev Absinth

  Etiketa na láhve Absinth

  Oblíbený Absinth Hills 0,7l, ale s vlastní etiketou. Klasický Absinth 70, česky absint. s vlastní etiketou originální dárek. Pro vytvoření etiket jsou připraveny grafické šablony. Původní etiketu odlepíme a nalepíme Vaši etiketu. Pro dobírku je třeba objednat bezpečnostní polystyrenový obal.

  550,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zástěra na lahev

  Zástěra na láhev, s potiskem

  Zástěra pro láhev s modrým lemem a s potiskem vlastní fotografií, nápisem, jménem apod. Zástěra je originální dárkové balení víno. Potisk zástěry na lahev je odolný vůči praní. Zástěra je vhodná pro většinu velikostí lahví, rozměr zástěry 14x21cm

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Taška na láhev

  Taška na láhev

  Dárková taška na lahev. Dopňte svůj dárek touto stylovou taškou.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...