Vizitky, Jmenovky

Vizitky, Jmenovky
Tisk vizitek rychle a v malém množství. Tiskneme kvalitní vizitky, které mohou obsahovat nejenom texty, ale i loga, fotografie, mapy, podpisy apod. Vizitky můžete používat také jako jmenovky, slevové karty apod. Vizitky a jmenovky tiskneme v obou hlavních velikostech - kreditní karty, nebo 9x5cm.

 • Vizitka, Euroformát 85x55mm

  Vizitka fotopapír lesk, mat,...

  Vizitka na fotopapíru je velmi vhodná pro vizitky s fotografií, mapou, fotkou, logem apod. Tisk formátu 85x54mm nebo 90x50mm. Je možné objednat vizitky online kompletně z vlastního návrhu nebo využít některou z našich šablon.

  3,90 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vizitka, Euroformát 85x55mm

  Tisk vizitek karton, křída, plátno

  Tvorba vizitky formátu 85x54mm a 90x50mm od grafiky po plnobarevný tisk na křídový papír nebo karton. Vizitka může obsahovat fotografie, loga, grafiky, texty. Tvorba vizitky je jednoduchá - online, pomocí připravených šablon (nemusíte je použít). Tisk již od 50ks.

  7,90 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Jmenovka připínací s klipem - plastová

  Visačky připínací s klipem -...

  Plnobarevný tisk vizitek formátu 88x53mm na lesklém fotografickém papíře, v plastové jmenovce. Používá se jako jmenovky na oblečení, jako visačky. Tyto visačky jmenovky jsou potřeba na každé konferenci. Vizitka může obsahovat fotografii, loga, podpisy, texty.

  9,90 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Luxusní vizitky, plech

  Luxusní vizitky, plech

  Luxusní vizitky z plechu formátu 90x50mm (bílá a stříbrná barva) nebo 85x54mm (zlatá a stříbrná barva), s plnobarevným potiskem. Použití jako luxusní vizitky, nebo jmenovky na stůl, nebo jako jmenovky na dveře. Při potisku fotky či barevného loga na plechový (stříbrný a zlatý) podklad dojde ke změně barevnosti fotografie.

  15,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...