Ručníky, Župany, Koupelna

Ručníky, Župany, Koupelna
Provádíme vyšívání ručníků, osušek županů. Potisk ručníků provádíme do bordury. Děláme také potisk plážových sandálů. Ručníky s výšivkou jsou vhodné pro reklamní dárky, a přímo nutností jsou pro hotely pro které vyšíváme ručníky s logem hotelu. Předměty v koupelně oživte vlastním potiskem. Výšivka na ručníku potěší každý den. Stejně tak na županu.

 • Výšivka na ručník 50x100cm

  Výšivka na ručník 50x100cm

  Ručník 50x100cm s barevnou výšivkou dle Vašeho grafického návrhu. Na ručník je možné vyšívat jména, texty, loga nebo lineární grafiky do velikosti A4. Ručník s výšivkou je možné prát v pračce i v ruce.  Na ručník není možné vyšívat fotografie a složité obrázky (grafiku do 6-ti barev). Froté ručník, složení 100% Bavlna, gramáž 400 g/m2.

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vyšívání na ručník 30x50cm

  Vyšívání na ručník 30x50cm

  Ručník 30x50cm bílý s barevnou výšivkou dle Vašeho grafického návrhu. Tento ručník s výšivkou je vhodný zejména na utíraní rukou, lze na něj vyšívat do plochy 20x30cm. Vyšívání na ručník je prováděno do 3 pracovních dnů. Froté ručník s vytkávanou bordurou, složení 100% Bavlna, gramáž 450 g/m2.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk ručníku (bordury), bílý

  Potisk ručníku (bordury), bílý

  Ručník 50x100cm bílý, s barevným potiskem bordury dle Vašeho grafického návrhu. Pro potisk ručníku je vhodná panoramatická fotografie, nebo několik fotografií, obrázků, delší text apod. Ručník s potiskem je možné prát v ruce i v pračce. Bordura je vysoká 70 mm.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Osuška s výšivkou 70x140cm

  Osuška s výšivkou 70x140cm

  Osuška   70x140cm  s barevnou výšivkou dle vlastního grafického návrhu. Na osušku je možné vyšívat jména, texty, loga nebo grafiky do velikosti A4. Osuška s výšivkou je možné prát v pračce i v ruce.  Na osušku není možné vyšívat složité obrázky a fotografie. Froté osuška, složení 100% Bavlna, gramáž 400...

  299,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk na osušku 70x150cm

  Potisk na osušku/ručník

  Osuška 70x150cm nebo ručník 50x100cm s vlastním potiskem fotografií, textem nebo grafikou. Potisk na osušku je plnobarevný a odolný. Osušku s potiskem je možné prát v pračce i v ruce. Osuška příjemná na dotek, složení 50% bavlna, 50% polyester.

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Výšivka na župan bílý

  Výšivka na župan bílý

  Reprezentativní župan z kvalitního froté, luxusní dárkový předmět vhodný pro výšivku. Na župan je možné vyšívat texty, jména, loga nebo lineární grafiky do velikosti A4. 100% bavlněný župan s výšivkou je možné prát v pračce i v ruce.  Na župan není možné vyšívat fotografie a složité obrázky. Šálový...

  990,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Koupelnový set (na mýdlo a kartáčky)

  Potisk na koupelnový set (na...

  Potisk keramického dvoudílného koupelnového setu barevným potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Keramická nádobka s otvorem na čtyři kartáčky a nádoba s pumpičkou na mýdlo. Potisk je možný buď na jeden, nebo oba díly setu. Potisk je odolný vůči mytí v myčce.

  189,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plážová obuv s potiskem (žabky / vietnamky)

  Plážová obuv s potiskem (žabky /...

  Potisk žabek z vlastních fotografií velikosti S (EU39), M (EU42), L (EU45) dle vašeho grafického návrhu. Potisk vietnamek je prováděn sublimační technologií, je tedy odolný a vhodný na časté nošení. Na žabky je možné potisknout jak jeden motiv na obě, tak na každou jiný.

  249,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Manikůra, sada s pouzdrem

  Manikůra, sada v pouzdru

  Manikůra v pouzdru s vaším potiskem. Tato sada na manikúru obsahuje nůžky, pinzetu, pilník. Manikura se dá potisknout z jedné strany. Rozměr pozdra je 12x6 cm. Potisk je plně-barevný a může tedy obsahovat fotografie, texty, grafiku. Potisk je odolný vůči vodě i...

  139,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Krabička - blistr na ručník

  Plastové krabičky - blistr

  Plastové krabičky, neboli blistr, tzn. průhledný obal, který se používá např. na balení ručníků, triček apod. Spolehlivě ochrání Vaše triko, ručník nebo jiné oblečení a zároveň je přes něj vidět výšivka/potisk.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...