Potisk kachliček

Potisk kachliček
Provádíme plněbarevný potisk kachliček/obkládaček různých tvarů (čtverec, obdélník, ovál srdce). Můžete si potisknout jednu nebo více kachliček do koupelny, nebo předsíně apod. Firmy používají často potištěné kachličky jako památeční předmět - ocenění účasti na závodech apod. Tvarové kachličky s portrétem se používají také na náhrobní kámen apod. Potisk na kachličkách je stálý, vydrží mnoho mytí ...

 • Potisk kachličky, keramická bílá (sublimační)

  Potisk kachliček čtverec/obdélník

  Potisk keramické obkladačky barevným potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Potisk kachličky je odolný vůči vlhkosti i venkovním vlivům, je tedy vhodná jako zkrášlení koupelny, kuchyně nebo na hrob jako pamětní deska. Pro exteriéry doporučujeme přobjednat Krycí lak (zaškrtněte při přípravě potisku).

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk kachliček ovál

  Potisk kachliček ovál

  Potisk keramické obkladačky oválné plnobarevným potiskem s vlastní fotkou, textem, obrázkem grafikou apod. Potisk kachličky je odolný vůči vlhkosti i venkovním vlivům, je tedy vhodná jako zkrášlení koupelny, kuchyně nebo na hroby. Pro exteriéry doporučujeme přobjednat Krycí lak (zaškrtněte při přípravě potisku).

  79,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk kachliček srdce

  Potisk kachliček srdce

  Potisk keramické kachličky ve tvaru srdce potiskem s vlastní fotkou, textem, obrázkem grafikou apod. Potisk kachličky je odolný vůči vlhkosti i venkovním vlivům, je tedy vhodná jako zkrášlení koupelny, kuchyně verandy nebo jako domovní štít. Pro exteriéry doporučujeme přobjednat Krycí lak (zaškrtněte při přípravě potisku).

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Ozdobná dlaždice s potiskem

  Ozdobná dlaždice s potiskem

  Potisk ozdobné kamenné dlaždice barevným potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Potisk kachličky je odolný vůči vlhkosti i venkovním vlivům, je tedy vhodná jako zkrášlení koupelny, kuchyně nebo na hrob jako pamětní deska. Rozměry dlaždic jsou 14x14 cm, 19x19 cm nebo 22x12 cm.

  139,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk řezanou grafikou

  Krycí lak (zvýšení odolnosti)

  Krycí lak vytvoří na potisku ochrannou vrstvu, která ho chrání před UV zářením, zatečením vody, před nenechavými kartáči myčky, před usazováním nečistot ve spojích apod. Tím prodlouží životnost (ne na věky, ale o několik let).