Puzzle z fotky

 Puzzle z fotky
Plastové fotopuzzle jsou cca 1cm vysoké a na každé straně může být natištěný jiný obrázek. Kartonové foto puzzle tiskneme na kvalitní fotopapír lesk/mat/metalíza. Puzzle z fotky umíme v několika velikostech, a tvarech - panoramatické, srdcové apod. Puzzle z fotografií mohou mít různé počty dílků - ty s malým počtem dílků se hodí pro reklamní účely, nebo pro děti.

 • Papírová krabička potisk shora

  Papírová krabička potisk shora

  Papírová krabička bílá s potiskem na horní straně=na víku. Otevírání je jako u bonboniery s pojistkou proti otevření. Tato papírová krabička má rozměry 23 x 16 x 2,7 cm nebo 24,5 x 18,5 x 5,5 cm. Výroba papírových krabiček se provádí u nás, potiskujeme horní stranu Vaší fotografií, nebo grafikou. Tato papírová krabička se...

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dřevěné puzzle

  Dřevěné puzzle

  Dětské puzzle z fotek formátu 3/2 = jako běžná fotka. Různé velikosti puzzle a různé počty, jsou tedy vhodné pro děti, nebo firemní akce apod. Puzzle z fotografií tiskneme přímo na dřevěné dílky. Vhodné na hraní a rozvíjení představivosti.

  179,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Puzzle z fotografie, vel. do A4

  Puzzle z fotografie do A4

  Puzzle z fotografie velikosti do A4, a klasického poměru stran 3/2. Tyto puzzle z vlastní fotky jsou vytištěné na tvrdém fotopapíru, nalepené na kartonu a rozsekané na dílky. Výroba puzzle z fotky trvá běžně 1 den. Puzzle dodáváme složené mezi 2-mi kartony, nebo rozložené v krabičce (vyberte v příslušenství).

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Velké puzzle z fotky (větší než A4)

  Velké puzzle z fotky (větší než A4)

  Velké puzzle z fotky, velikost A3 (30x40cm) nebo A2 (40x60cm), poměr stran 3/2 = jako běžná fotka. Puzzle A3 má 240 dílků, A2 500 dílků. Foto puzzle tiskneme na minilabu na tvrdý fotopapír (lesk/polomat), který se lepí na karton a ten se rozseká na dílky. Puzzle dodáváme rozložené v krabičce.

  249,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Puzzle panorama

  Puzzle panorama

  Kvalitní kartonové puzzle panorama tvaru. Tyto puzzle z vlastní fotky jsou vhodné pro fotografie krajiny (na šířku), nebo fotky postavy (na výšku). Panorama puzzle má 250dílků, velikost 55x30cm. Foto puzzle jsou vytišteně fotolabem na fotopapír který je nalepený na...

  299,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Puzzle srdce

  Puzzle srdce

  Kartonové puzzle ve tvaru srdce velikost 20x20cm o 20-ti dílcích. Možno použít jako originální svatební oznámení puzzle, přání k narozeninám zamilovaným apod. Tvar srdce dodá puzzle cit. Pro toto Foto puzzle jsou vhodné fotografie čtvercového tvaru.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dětské puzzle z fotek

  Dětské puzzle z fotek

  Dětské puzzle z fotek klasického poměru stran 3/2 = jako běžná fotka. Tyto puzzle mají malý počet dílků (max. 12dílků) a jsou tedy vhodné pro děti, nebo firemní akce apod. Puzzle z vlastní fotky jsou zábavným, ale i poučným dárkem. Puzzle dodáváme složené mezi 2-mi kartony, nebo rozložené v krabičce (vyberte v příslušenství).

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Magnetické puzzle s potiskem

  Magnetické puzzle s potiskem

  Magnetické puzzle s potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Puzzle z fotek s počtem dílků 126 (27,5 x 18,5 cm) nebo 210 (31 x 28 cm). Výroba puzzle z fotky je odolná vůči vnějším vlivům a puzzle jsou vhodné např. na ledničku nebo magnetickou tabuli.

  79,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička kovová

  Dárková krabička kovová

  Dárková krabička kovová s vlastním potiskem na horní víko. Různé tvary a velikosti. Tyto darkove krabicky jsou vhodné na bonbony, puzzle, pexesa, spodní prádlo, zástěry a další dárky. Typy a rozměry krabiček viz další informace.

  109,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička vlastní potisk

  Dárková krabička na puzzle

  Dárková krabička na dárky s potiskem ze všech stran (kromě spodní strany). Krabičky jsou v několika rozměrech a barevných variantách. V této reprezentativní krabičce získá Váš dárek dvojnásobnou hodnotu.

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...