Plyšáci

Plyšáci
Plyšové hračky s vlastním potiskem. Plyšáci jsou tak roztomilí a s vlastním potiskem jsou ještě lepší. Plysove hracky jsou skvělý dárek, nebo reklamní předmět. Plyšová hračka udělá radost všem ...

 • Potisk trička na plyšáka

  Potisk trička na plyšáka

  Triko na plyšáka s potiskem vaší fotografií nebo obrázkem, jménem apod. Tričko s potiskem se hodí pro plyšáky velikosti 20cm a 50 cm . Sublimační potisk vydrží praní v pračce a je vhodný pro foto potisk. Rozměry potisku cca 4x6cm, pro trička na velké plyšáky cca 7x10cm.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk plyš. Medvěda hnědý dlouhosrstý

  Plyšový medvěd dlouhosrstý

  Plyšový medvěd hnědý, dlouhosrstý, s tričkem na které potiskneme vaší fotografii, logo, textové přání apod. Tento plysovy medved je vysoký 13cm. Potisk je možné provést na přední i zadní stranu trička. Plocha k potisku je 4x6cm, což je vhodné pro foto obličeje, nebo hlavy - ne celé postavy. Plyšový medvěd do pračky spíše...

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšák medvěd 21 cm s potiskem

  Plyšový medvídek

  Plyšový medvídek s tričkem s vlastním potiskem fotografii, logem, textem apod. Medvídek plyšový je 21cm vysoký,  100%polyester. Plysovy medvidek muze mit potisk z přední i zadní strany trička. Plocha k potisku je 7x5cm, což je vhodné pro foto obličeje ne celé postavy. Plyšový medvídek, resp. potisk může  pračky ...

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšový pes 23cm s potiskem

  Plyšový pes

  Plyšový pes s potiskem vaší fotografí, logem, textem apod. tento plyšový pes je ve 2 velikostech, menší je vysoký:22cm a velký plyšový pes:50cm. Menší plysovy pes má plochu potisku 4x6cm a velky plysovy pes 7x10cm. Triko i potisk může klidně do pračky, plyšový pes pračku nerad :-).

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšák žabák + tričko

  Plyšová žába

  Plyšová žába / žabák v triku s Vaším potiskem vaší fotografií, nebo textem, logem apod. Plysova zaba je vysoka 20cm. Plyšová žába má rozepínací triko pro potisk (na suchý zip). Potisk trička plyšové žáby je možný pouze z přední strany. Plocha k potisku je 6x4cm.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zajíc s potiskem

  Plyšový králík

  Plyšový králík, nebo možná plyšový zajíc s potištěným tričkem Vaší vlastní fotografií, textem apod. Tento plyšový králíček je vysoký 20cm, plocha potisku je 4x6cm.

  139,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Hroch, Potisk

  Plyšový hroch

  Plyšový hroch v triku, potištném vaší fotografií, textem, logem apod. Tento plyšák je vysoký 20cm. Plochu potisku má tento plysak 6x4cm. Hroch plysovy se může potisknout ze předu i zezadu. Plocha potisku je malá, vhodná pro obličej, ne celou postavu apod.

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšová kachna s potiskem

  Plyšová kachna

  Plyšová kachna v tričku s potiskem dle vašeho přání - fotografií, logem, textem apod. Tato plyšová kačenka je vysoká 22cm. Plyšová kachnička má na triku místo na potisk cca 6x4cm. Plyšová kachna je skvělý mazlík :-)

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšový sob 25cm s potiskem

  Plysovy sob 25cm

  Větší plysovy sob v tričku s potiskem dle vašeho přání - fotografií, logem, textem apod. tento plysovy sob je vysoký 25cm a plocha pro potisk je cca 6x4cm. Plocha potisku je vhodná spíše pro obličej, než celou postavu ...

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk klíčenky, plyšák + tričko

  Klíčenky plyšová zvířátka

  Klíčenky plyšová zvířátka s tričkem s potiskem Vaší fotografií, nápisem, jménem apod. Plyšová zvířátka na klíčence mají tričko, které lze potisknout z obou stran. Velikost potisku je 30x20mm. Plyšová zvířátka mají výšku cca 9cm. Triko s potiskem může do pračky, plyšová zvířátka to nerada .... :-)

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...