Plyšové hračky

Plyšové hračky
Plyšové hračky s vlastním potiskem. Plyšáci jsou tak roztomilí a s vlastním potiskem jsou ještě lepší. Plysove hracky jsou skvělý dárek, nebo reklamní předmět. Plyšové hračky udělají radost všem ...

 • Potisk trička na plyšáka

  Potisk trička na plyšáka

  Triko na plyšáka s potiskem vaší fotografií nebo obrázkem, jménem apod. Tričko s potiskem se hodí pro plyšáky velikosti cca 20cm. Sublimační potisk vydrží praní v pračce a je vhodný pro foto potisk. Rozměry potisku cca 4x6cm.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšový medvídek

  Plyšový medvídek

  Plyšový medvídek s tričkem s vlastním potiskem fotografii, logem, textem apod. Medvídek plyšový je 21cm vysoký,  100%polyester. Plysovy medvidek muze mit potisk z přední i zadní strany trička. Plocha k potisku je 7x5cm, což je vhodné pro foto obličeje ne celé postavy. Plyšový medvídek, resp. potisk může  pračky ...

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Medvídek s minitričkem BERI

  Medvídek plyšový BERI

  Medvídek plyšový BERI je světlý s tričkem na které potiskneme vaší fotku, logo, text. Tento medvídek plyšový je 16x17cm velký. Medvídek plyšový je z materiálu PES. Plocha k potisku je 6x4cm, a může se potisknout i na přední i zadní stranu trička. Potisk může do pračky.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zajíc s potiskem

  Plyšový králík

  Plyšový králík, nebo možná plyšový zajíc s potištěným tričkem Vaší vlastní fotografií, textem apod. Tento plyšový králíček je vysoký 20cm, plocha potisku je 4x6cm.

  139,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšový pes 23cm s potiskem

  Plyšový pes

  Plyšový pes s potiskem vaší fotografí, logem, textem apod. tento plyšový pes je ve 2 velikostech, menší je vysoký:22cm a velký plyšový pes:50cm. Menší plysovy pes má plochu potisku 4x6cm a velky plysovy pes 7x10cm. Triko i potisk může klidně do pračky, plyšový pes pračku nerad :-).

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Hroch, Potisk

  Plyšový hroch

  Plyšový hroch v triku, potištném vaší fotografií, textem, logem apod. Tento plyšák je vysoký 20cm. Plochu potisku má tento plysak 6x4cm. Hroch plysovy se může potisknout ze předu i zezadu. Plocha potisku je malá, vhodná pro obličej, ne celou postavu apod.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšák tygr 21 cm s potiskem

  Plyšový tygr 21 cm s potiskem

  Plyšový tygr s vlastním potiskem. Tento plyšový tygr je vysoký cca 21cm a rozměr potisku je 7x5cm. Potiskuje se triko plyšáka. Tygr plyšový je z materiálu: 100% polyester. Potisk vydrží praní.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plyšový sob 25cm s potiskem

  Plysovy sob 25cm

  Větší plysovy sob v tričku s potiskem dle vašeho přání - fotografií, logem, textem apod. tento plysovy sob je vysoký 25cm a plocha pro potisk je cca 6x4cm. Plocha potisku je vhodná spíše pro obličej, než celou postavu ...

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk klíčenky, plyšák + tričko

  Klíčenky plyšová zvířátka

  Klíčenky plyšová zvířátka s tričkem s potiskem Vaší fotografií, nápisem, jménem apod. Plyšová zvířátka na klíčence mají tričko, které lze potisknout z obou stran. Velikost potisku je 30x20mm. Plyšová zvířátka mají výšku cca 9cm. Triko s potiskem může do pračky, plyšová zvířátka to nerada .... :-)

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...