Dekorace, Vázy, Sněžítka atd

Dekorace, Vázy, Sněžítka atd
Originální vánoční ozdoby, dekorace do bytu, vázy, lampičky, sněžítko, a to vše s vlastním potiskem. Vytvořte si ozdoby na stromeček s vlastní fotkou, nebo jménem, nebo logem apod. Kouzelná sněžítka jsou romantika sama.

 • Olejová lampa

  Olejová lampa

  Olejová lampa s vlastním potiskem. Tyto olejové lampy jsou keramické s polyesterovou glasurou. Olejová lampa má rozměry: 7x14cm. Rozměry potisku olejové lampy jsou: 20x9cm. Olejová lampa dodá vašemu pokoji romantiku a když použijete vonný olej tak...

  229,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk skleněné vázy

  Skleněné vázy

  Skleněná váza 23cm vysoká s vlastním potiskem. Skleněné vázy jsou poloprůhledné, proto jsou vhodné spíše pro potisk logem, grafikou apod., protože co je na fotce bílé, bude na váze poloprůhledné, dochází k mírné změně kontrastu. Maximální výška potisku je 9cm. Potisk skleněné vázy je odolný vůči mytí.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Akrylové fotorámečky

  Akrylový rámeček Amore

  Akrylový stojánek Amore na fotografii 10x15cm s malými červenými srdíčky v kapalině.

  189,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Sněžítko polokoule

  Sněžítko polokoule

  Akrylové těžítko sněhová polo-koule s možností vložení vlastní fotografie - nejlépe čtvercového formátu, nápisem, jménem, věnováním apod. Foto vytiskneme a vložíme do těžítka, lze jí kdykoliv vyměnit. Motiv je možné vložit z obou stran. Rozměr sněžítka 80x90cm (velikost fotografie 70x62).

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Sněžítko květinka

  Sněžítko květinka

  Akrylová sněžítka ve tvaru květiny s vlastní fotografií - nejlépe čtvercového formátu, případně s nápisem, jménem, věnováním apod. Grafiku tisku pro kouzelná sněžítka si vytvoříte z libovolného počtu fotografií a rozmístíte je zcela podle Vašich představ. Velikost sněžítka je (ŠxVxH) 100x100x30mm. Motiv je možné vložit pouze z jedné...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk na svícen

  Potisk na svícen

  Skleněný svícen s potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Svícen s originálním potiskem je vhodným doplňkem domácnosti. Svícen je poloprůhledný, proto je vhodný spíše pro potisk logem, grafikou apod. protože co je na fotcé bílé bude na svícnu poloprůhledné, dochází tak k mírné změně kontrastu fotografie. Maximální výška potisku je 90mm.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Keramické vázy s potiskem

  Keramické vázy s potiskem

  Keramické vázy bílé barvy s potiskem dle vašeho grafického návrhu. Vázy jsou dostupné v různých velikostech. Keramická váza má ozdobný vzor v horní části, potisknout lze střední část vázy. Maximální výška potisku je 9cm. Váza je vhodná jako dekorace do bytu, potisk je odolný vůči mytí.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Karikatura - celebrita

  Karikatura s vlastní fotografií...

  Karikatura z fotky - k tělu světoznámé celebrity připevněte fotografii svou, nebo toho, komu chcete udělat radost. Výška karikatury 150mm (bez hlavičky), rozměr figurky s fotkou je 75x75x190mm.. Vhodná velikost vložené fotky je 3,5x4,5cm (pasový formát).

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Sněhové těžítko s výměnnou fotkou

  Vánoční sněžítko

  Výroba sněžítka z akrylu ve tvaru stromečku, nebo sněhuláka. Toto Vánoční sněžítko můžete vyzdobit vlastní fotografií, nápisem, jménem, věnováním apod. Foto vytiskneme a vložíme do sněžítka, ale později ji můžete kdykoliv vyměnit. Fotografie je možné vložit buď z jedné, nebo obou stran sněžítka.

  125,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vánoční vločka s fotkou

  Vánoční vločka s fotkou

  Výroba vánočních ozdob ve tvaru vánoční vločky s vlastní fotografií, věnováním apod. Foto vytiskneme na kvalitní fotopapír a vložíme do vločky a máme originální vánoční ozdoby na stromeček. Tyto ozdoby na stromek mají průměr  57mm (fotka), 135mm (vločka). Fotografie je možné vložit buď z jedné, nebo obou stran.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vánoční ozdoby - sada 5ks

  Vánoční ozdoby - sada 5ks

  Vánoční ozdoby a dekorace s vlastním motivem. Tyto ozdoby na vánoční stromeček se dají potisknout fotografií, logem, textem a to z obou stran. Můžete si také udělat vánoční baňky se jménem. Výška ozdob je cca 7cm. Zvolit si můžete ze sady 5ks různých motivů, nebo 5ks stejných ozdob (např. 5ks stromečků apod.)

  Snížená cena!
  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Mikulášská punčocha

  Mikulášská punčocha

  Mikulášská punčocha na nadílku s vlastním potiskem. Mikuláš je pro děti krásným svátkem. Mikulášská nadílka by ale neměla ležet jen tak na parapetu. Čert a Mikuláš musí mít svou masku a Mikulášská nadílka musí být v mikulášské punčoše. Tato mikulášská punčocha ma rozměry: 30 x 55 cm,...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vánoční ozdoba s fotkou

  Vánoční baňky

  Akrylové vánoční baňky s vlastní fotografií, věnováním apod. Foto vytiskneme a vložíme do této ozdoby na stromeček, fotku lze kdykoliv vyměnit. Koule má průměr 7cm. Fotografie je možné vložit buď z jedné, nebo obou stran koule.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Svíčka, kniha, oranžová

  Svíčka kniha "vše nej k svátku"

  Svíčka ve tvaru knihy s přáním "vše nej k svátku" v dárkovém balení.

  160,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Svíčka, Quattro, Blíženci

  Svíčka s horoskopem, typ Quattro

  Svíčka se svícnem a horoskopem (dle výběru dále) v dárkovém balení. Typu Quattro = se 2 knoty.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Svíčka, Orion, Kozoroh

  Svíčka s horoskopem, typ Orion

  Svíčka se svícnem a horoskopem (dle výběru dále) v dárkovém balení typu Orion = s 1 knotem.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...