Dekorace, Vázy, Sněžítka atd

Dekorace, Vázy, Sněžítka atd
Originální vánoční ozdoby, dekorace do bytu, vázy, lampičky, sněžítko, a to vše s vlastním potiskem. Vytvořte si ozdoby na stromeček s vlastní fotkou, nebo jménem, nebo logem apod. Kouzelná sněžítka jsou romantika sama.

 • Svíčka, Quattro, Vodnář

  Svíčka s horoskopem, typ Quattro

  Svíčka se svícnem a horoskopem (dle výběru dále) v dárkovém balení. Typu Quattro = se 2 knoty.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Karikatura - celebrita,jackson

  Karikatura s vlastní fotografií...

  Karikatura z fotky - k tělu světoznámé celebrity připevněte fotografii svou, nebo toho, komu chcete udělat radost. Výška karikatury 150mm (bez hlavičky), rozměr figurky s fotkou je 75x75x190mm.. Vhodná velikost vložené fotky je 3,5x4,5cm (pasový formát).

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Olejová lampa

  Olejová lampa

  Olejová lampa s vlastním potiskem. Tyto olejové lampy jsou keramické s polyesterovou glasurou. Olejová lampa má rozměry: 7x14cm. Rozměry potisku olejové lampy jsou: 20x9cm. Olejová lampa dodá vašemu pokoji romantiku a když použijete vonný olej tak...

  229,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk skleněné vázy

  Skleněné vázy

  Skleněná váza 23cm vysoká s vlastním potiskem. Skleněné vázy jsou poloprůhledné, proto jsou vhodné spíše pro potisk logem, grafikou apod., protože co je na fotce bílé, bude na váze poloprůhledné, dochází k mírné změně kontrastu. Maximální výška potisku je 9cm. Potisk skleněné vázy je odolný vůči mytí.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk na svícen

  Potisk na svícen

  Skleněný svícen s potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Svícen s originálním potiskem je vhodným doplňkem domácnosti. Svícen je poloprůhledný, proto je vhodný spíše pro potisk logem, grafikou apod. protože co je na fotcé bílé bude na svícnu poloprůhledné, dochází tak k mírné změně kontrastu fotografie. Maximální výška potisku je 90mm.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Sněžítko polokoule

  Sněžítko polokoule

  Akrylové těžítko sněhová polo-koule s možností vložení vlastní fotografie - nejlépe čtvercového formátu, nápisem, jménem, věnováním apod. Foto vytiskneme a vložíme do těžítka, lze jí kdykoliv vyměnit. Motiv je možné vložit z obou stran. Rozměr sněžítka 80x90cm (velikost fotografie 70x62).

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Sněžítko květinka

  Sněžítko květinka

  Akrylová sněžítka ve tvaru květiny s vlastní fotografií - nejlépe čtvercového formátu, případně s nápisem, jménem, věnováním apod. Grafiku tisku pro kouzelná sněžítka si vytvoříte z libovolného počtu fotografií a rozmístíte je zcela podle Vašich představ. Velikost sněžítka je (ŠxVxH) 100x100x30mm. Motiv je možné vložit pouze z jedné...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Akrylové fotorámečky

  Akrylový rámeček Amore

  Akrylový stojánek Amore na fotografii 10x15cm s malými červenými srdíčky v kapalině.

  189,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Keramické vázy s potiskem

  Keramické vázy s potiskem

  Keramické vázy bílé barvy s potiskem dle vašeho grafického návrhu. Vázy jsou dostupné v různých velikostech. Keramická váza má ozdobný vzor v horní části, potisknout lze střední část vázy. Maximální výška potisku je 9cm. Váza je vhodná jako dekorace do bytu, potisk je odolný vůči mytí.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Sněhové těžítko s výměnnou fotkou

  Vánoční sněžítko

  Výroba sněžítka z akrylu ve tvaru stromečku, nebo sněhuláka. Toto Vánoční sněžítko můžete vyzdobit vlastní fotografií, nápisem, jménem, věnováním apod. Foto vytiskneme a vložíme do sněžítka, ale později ji můžete kdykoliv vyměnit. Fotografie je možné vložit buď z jedné, nebo obou stran sněžítka.

  125,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vánoční vločka s fotkou

  Vánoční vločka s fotkou

  Výroba vánočních ozdob ve tvaru vánoční vločky s vlastní fotografií, věnováním apod. Foto vytiskneme na kvalitní fotopapír a vložíme do vločky a máme originální vánoční ozdoby na stromeček. Tyto ozdoby na stromek mají průměr  57mm (fotka), 135mm (vločka). Fotografie je možné vložit buď z jedné, nebo obou stran.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vánoční ozdoby - sada 5ks

  Vánoční ozdoby

  Vánoční ozdoby a dekorace s vlastním motivem. Tyto ozdoby na vánoční stromeček se dají potisknout fotografií, logem, textem a to z obou stran. Můžete si také udělat vánoční baňky se jménem. Výška ozdob je cca 7cm. Zvolit si můžete ze čtyř různých motivů.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vánoční ozdoba s fotkou

  Vánoční baňky

  Akrylové vánoční baňky s vlastní fotografií, věnováním apod. Foto vytiskneme a vložíme do této ozdoby na stromeček, fotku lze kdykoliv vyměnit. Koule má průměr 7cm. Fotografie je možné vložit buď z jedné, nebo obou stran koule.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Mikulášská punčocha

  Mikulášská punčocha

  Mikulášská punčocha na nadílku s vlastním potiskem. Mikuláš je pro děti krásným svátkem. Mikulášská nadílka by ale neměla ležet jen tak na parapetu. Čert a Mikuláš musí mít svou masku a Mikulášská nadílka musí být v mikulášské punčoše. Tato mikulášská punčocha ma rozměry: 30 x 55 cm,...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...