Cedule, věšáky, jmenovky

Cedule, věšáky, jmenovky
Reklamní cedule, jmenovky na dveře, věšáky na klíče, háčky na ručníky apod. Plechové cedule mohou mít barvy plechu: bílá, zlatá, stříbrná. Potisk plechu je vhodný pro jmenovky, domovní štít, označení dveří kanceláře, různé dárkové předměty.

 • Ikony na vypínače

  Samolepky na vypínače

  Samolepky na vypínače v sadě pro byt nebo dům. pomocí samolepky na vypínače je od sebe rozlišíte takže už nikdy nezapnete to co nechcete. Samolepky mají ideální rozměr pro vypínač (2,5x2,5cm) a jsou vhodné i na zaoblené vypínače. K dispozici v černé, stříbrné, zlaté nebo bílé barvě. Obsah jednotlivých sad najdete...

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Polička na klíče s potiskem

  Polička na klíče s potiskem

  Polička na klíče s potiskem vlastní fotografií, logem textem apod. Polička se skládá z rámu a tří kachliček o velikosti 11x11cm. Celkový rozměr věšáku je 21x40cm. Polička na klíče má hloubku 45mm.

  179,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • SPZ jmenovky na dveře

  SPZ jmenovky na dveře

  Originální jmenovky na dveře apod. ve tvaru a velikosti SPZ. Vhodné jako jmenovky na dveře, stůl, za okno apod. Standardní velikost značky SPZ 51x12cm. Tabulka je z hliníkového plechu, potisk plechu je plněbarevný a odolný proti vodě. Proti UV záření doporučujeme přiobjednat Krycí lak (zaškrtnout v příplatcích).

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Věšák na klíče nebo ručníky

  Věšák na klíče nebo ručníky

  Ozdobný dřevěný věšák se 4 háčky s potiskem. Vhodný jako věšák na klíče, nebo věšák na ručníky. Tyto věšáky do koupelny jsou originální. Potisk je omyvatelný, vlhké prostředí nevadí. Rozměr věšáku je 25x10x1,5cm.

  219,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Věšák na oblečení s potiskem

  Věšák na oblečení s potiskem

  Věšák na oblečení s vlastním motivem. Potisk lze provést fotografií, grafiko, textem, logem apod. a to celobarevně. Velikost jednotlivých kachliček je 11x11cm. Celková velikost věšáku je 25x48cm.

  189,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Jmenovky na stůl a dveře - sada 4ks

  Jmenovky na stůl a dveře - sada 4ks

  Sada 4ks (různých) plechových jmenovek na stůl, na dveře, označení wc nebo plechová cedule pro jakékoliv použití. Potisk plechu je plněbarevný a odolný proti vodě. Proti UV záření doporučujeme přiobjednat Krycí lak (zaškrtnout v příplatcích). Plech může být bílý, zlatý a stříbrný. Potisk na plech jiné barvy než bílé změní...

  116,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Reklamní tabule, označení provozovny

  Reklamní tabule, označení...

  Plechové reklamní tabule mohou sloužit jako označení provozovny, číslo domu apod. Plechové informační tabule mají plněbarevný potisk odolný proti vodě. Proti UV záření doporučujeme přiobjednat Krycí lak (zaškrtnout v příplatcích). Plech může být bílý, zlatý a stříbrný. Na plechu jiné barvy než bílé změní fotografie barvu - to...

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Luxusní vizitky, plech

  Luxusní vizitky, plech

  Luxusní vizitky z plechu formátu 90x50mm (bílá a stříbrná barva) nebo 85x54mm (zlatá a stříbrná barva), s plnobarevným potiskem. Použití jako luxusní vizitky, nebo jmenovky na stůl, nebo jako jmenovky na dveře. Při potisku fotky či barevného loga na plechový (stříbrný a zlatý) podklad dojde ke změně barevnosti fotografie.

  15,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Tisk řezané reklamy, jednobarevně

  Tisk řezané reklamy, jednobarevně

  Jednobarevný tisk řezané reklamy větší velikosti barevným potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Tisk vám bude dodán na přenosové folii. Tisk bude zhotoven na odolnou vyřezávací folii, vhodnou pro umístění na auta, výlohy a všechny hladké povrchy.

  52,50 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Výstražné a info samolepky

  Výstražné a info samolepky

  Sada informativních samolepek. Sada bezpečnostních samolepek (např. Nehas vodou, Pozor el. zařízení, HUP, Objekt je monitorován apod.) je tištěna na kvalitní lesklé samolepky, které je možné zalaminovat pro použití v exteriéru. Obsah jednotlivých sad najdete níže.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk řezanou grafikou

  Krycí lak (zvýšení odolnosti)

  Krycí lak vytvoří na potisku ochrannou vrstvu, která ho chrání před UV zářením, zatečením vody, před nenechavými kartáči myčky, před usazováním nečistot ve spojích apod. Tím prodlouží životnost (ne na věky, ale o několik let).