Blahopřání, Oznámení, Gratulace

Blahopřání, Oznámení, Gratulace
Tiskneme blahopřání, gratulace, oznámení, pozvánky, PF atd. Pro vytvoření grafiky použijete připravené šablony pro přání k narozeninám, přání k svátku, svatební oznámení atd., do kterých vložíte vlastní fotky, texty, loga apod. Uvedené ceny jsou za 1ks, ale u každého typu blahopřání, oznámení, pozvánky je uvedeno minimální objednací množství (cca 3-10ks)

 • Pohlednicové přání apod., cena/1ks

  Pohlednicové přání, cena/1ks

  Klasický formát vhodné jako pozvánka na oslavu narozenin, gratulace k svátku ale i mnoho jiných pozvánek a oznámení. K výběru je několik typů fotopapíru (lesklý, matný, metalizovaný) 250g/m2. Grafiku pro tisk vytvoříte pomocí našich šablon, do kterých pouze vložíte vlastní fotky, texty, nebo loga.

  7,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Přání do obálky 15x21cm

  Skládané přání do obálky, cena/1ks

  Skládané přání, které lze postavit na stůl, do poličky apod. Používá se jako pozvánka na narozeniny, pozvánka na oslavu, ale i smuteční oznámení, vánoční přání apod. Tiskne se na formát 15x21cm (A5) a přeloží se napůl. Po přeložení má přání formát pohlednice a vejde se do obálky. Uvnitř složeného přání je místo pro ručně psaný...

  15,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Panoramatické přání, cena/1ks

  Panoramatické přání, cena/1ks

  Panoramatické foto-přání formátu (9x20cm, 13x30cm) pro vložení do obálky DL (1/3 A4) nebo pro zaslání formou pohlednice. Vhodné pro gratulace k narozeninám, oznámení o narození miminka apod. Tisk na fotopapír (lesklý, matný, popisovatelný) 250g/m2.

  10,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dopisní obálky

  Dopisní obálky

  Dopisní obálky velikosti 10x15cm, 15x21cm nebo DL.

  2,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...