14-denní stolní kalendáře

14-denní stolní kalendáře
14-ti denní stolní kalendáře z vlastních fotek tiskneme na fotopapír, ne na kopírce. 2-týdenní stolní kalendář si sami navrhnete pomocí šablon. Dokonce si zvolíte i počet stran pro stolní kalendáře, tzn. že nemusíte dělat stolní kalendář na celý rok, ale třeba jen od aktuálního měsíce do konce roku. Na každou stranu stolního kalendáře z vlastních fotek vložíte libovolný počet fotografií a rozmístíte je podle Vašich představ. Lehce vložíte také texty, loga atd. Ceny uvedené u stolního kalendáře jsou za vazbu. K této ceně se v dalším kroku objednávky připočítává cena za každou přidanou stranu foto kalendáře.

 • 13x30cm Stolní kalendář z vlastních fotografií,14-denní

  13x30cm Stolní kalendář z...

  Stolní kalendář z vlastních fotografií, velikost 13x30cm (XDL), 14-ti denní, z vlastních fotografií. Tento stolní kalendář z vlastních fotografií obsahuje kalendárium se jmény a vy tak nepropásnete ničí svátek. Kalendárium má dostatek místa na zapisování poznámek. Stolní kalendář z...

  88,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • 9x20cm Stolní fotokalendář, 14-denní (28str.)

  9x20cm Stolní fotokalendář,...

  Stolní fotokalendář 9x20cm, 14-denní (28str.) z vlastních fotografií. Tento fotokalendář stolní je podrobnější, má více místa na zapisování. 2-týdenní stolní fotokalendář má kalendarium se jmény, takže nepropásnete ničí svátek. Stolní fotokalendář tiskneme na fotopapír, ne na kopírce.

  88,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...