Foto kalendáře roční

 Foto kalendáře roční
Roční (tzn. 1-stránkové) foto kalendáře z vlastních fotek. Do foto kalendáře vložíte libovolný počet vlastních fotek a rozmístíte je podle Vašich představ. Přidáte také texty, loga atd. Foto kalendáře tiskneme na fotopapír, ne na kopírce. Tyto roční foto kalendáře se dělají vždy na nejbližší kalendářní (celý) rok. Ceny uvedené u tohoto foto kalendáře jsou celkové.

 • Kapesní kalendář roční (1str)

  Kapesní kalendář roční (1str)

  Kapesní kalendář roční velikost 6x9cm (kreditka) pro aktuální rok. Tento fotokalendář je vhodný do peněženky, kabelky apod. Kapesní kalendář je zalaminovaný a díky tomu vydrží větší zatížení.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Roční kalendář A5, A4

  Roční kalendář A5, A4

  Roční kalendář velikosti A5, A4 z vlastních fotografií. Tento roční kalendář patří mezi levné fotokalendáře, protože je jednostránkový. Při velikosti do A4 se jedná o nejlevnější fotokalendáře, ale přitom jsou to skvělí pomocníci s kalendáriem pro celý rok na jednom místě a samozřejmě s Vaší krásnou fotografií.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Foto Kalendář roční A3

  Foto Kalendář roční A3

  Foto kalendář roční, tedy 1-stránkový, velikost A3 z vlastních fotografií. Tento fotokalendar tiskneme na lesklý fotopapír 250g/m2 a většinou se používá jako nástěnný, ale můžete ho položit na stůl pod sklo apod. Foto kalendář roční je vhodný pokud chcete mít kalendárium pro celý rok na jednom místě s vlastní fotkou.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...