Termosky, termo-hrnky, láhve

Termosky, termo-hrnky, láhve
Potisk termosky, termohrnku, potisk na sportovní láhve apod. S foto-potiskem budou Vaše cestovní potřeby originální a zároveň chráněné před ukradením. Potisk termohrnků, termosek, sport láhví je odolný i pro mytí v myčce.

 • Cestovní termohrnek plechový

  Cestovní termohrnek plechový

  Cestovní termohrnek s potiskem, stříbrný, stříbrný s okénkem panorama nebo celý bílý. Stříbrné hrnky jsou nejlepší pro potisk textů, grafik apod, nejsou vhodné pro většinu fotografií, protože dochází ke změně barevnosti vzhledem k barvě materiálu termohrnku (co je na fotce bílé, bude mít na potisku barvu...

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Termolahev 0,35l s fotkou

  Termoláhev 0,35l s fotkou

  Termoláhev s vlastní fotkou o objemu 0,35 litru. Tato termolahev se nepotiskuje, foto se vkládá do mezivrstvy termo láhve, je tedy možné ji kdykoliv vyměnit. Tisk je prováděn na kvalitní fotopapír.

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Termoláhev stříbrná

  Termoláhev stříbrná

  Termoláhev 0,5l a 0,75l stříbrná. Potisk na stříbrnou termoláhev změní barevnost (co je na fotce bílé, bude na potisku stříbrné). Potisk na termoláhev stříbrnou je proto vhodný pro kontrastní texty, loga a grafiku, ale NE pro většinu fotografií. Výška potisku max. 7,5 cm. Potisk vydrží mytí v...

  249,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Termoláhev 0,5l bílá

  Termoláhev 0,75l bílá

  Termoláhev bílá 0,75l. s plnobarevným potiskem dle vašeho grafického návrhu. Potisk láhve může obsahovat fotografie, texty, loga atd. Tyto sportovní láhve na pití jsou potiskovány odolným potiskem pro použití v náročných podmínkách, na kole, na lyžích, při tůrách.

  249,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Termoska 0,5l bílá

  Termoska bílá

  Potisk termoláhve 0,3l a 0,5l. bílé vlastním motivem - fotografií, textem, logem atd. Potisk na teto lahvi je odolny vuci myti v ruce i v mycce. Bezna dodaci lhuta je do 24h. (+ pripadne doruceni).

  239,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Sportovní lahev s potiskem

  Sportovní lahev s potiskem

  Sportovní láhev bílá nebo stříbrná s plnobarevným potiskem dle vašeho grafického návrhu. Potisk láhve o objemu 0,4l nebo 0,5l může obsahovat fotografie, texty, loga, ale u stříbrné láhve dojde ke změně barevnosti (bílá se změní na stříbrnou). Tyto sportovní láhve na pití jsou potiskovány odolným potiskem pro použití v náročných podmínkách.

  79,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Náhradní pítko pro lahev

  Náhradní pítko pro lahev

  Náhradní víčko/pítko pro sportovní lahev. Pasuje na produkt Sportovní láhev s potiskem 0,4l a 0,5l. Můžete objednat buď samostatně nebo jako příslušenství ke sportovním lahvím.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Termohrnek s modrým víčkem

  Termohrnek s modrým víčkem

  Termohrnek s potiskem, bílý s modrým víčkem o objemu 0,3l. Tento termohrnek je odolný (tvrdý plast). Potisk na termohrnek provádíme panorama, nebo jen jednou fotkou, textem apod. Výška potisku max. 14 cm.

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Krabička na svačinu

  Krabička na svačinu

  Originální krabička na svačinu s potiskovatelnou přední stranou. Tyto boxy nejen do školy jsou odolné a utěsněné. Rozměr krabičky je 18x12x6cm, potiskovací plocha je cca 10x16cm. Box lze potisknout z horní strany. Potisk je trvanlivý a omyvatelný.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Náhradní uzávěr pro sportovní láhev

  Náhradní uzávěr pro sportovní láhev

  Náhradní šroubovací uzávěr pro sportovní lahev. Pasuje na produkt Sportovní láhev s potiskem 0,4l a 0,5l. Objednávejte samostatně nebo jako příslušenství ke sportovním lahvím.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...