Školní potřeby

Školní potřeby
Potisk bloků a zápisníků, potisk tašky na přezůvky apod. Odlište věci Vašeho dítěte od ostatních. Potištěné pomůcky se neztratí ... pytlík na přezůvky s potiskem každý lehce najde mezi ostatními. Potisk vydrží mytí a praní v pračce.

 • Krabička na svačinu

  Krabička na svačinu

  Originální krabička na svačinu s potiskovatelnou přední stranou. Tyto boxy nejen do školy jsou odolné a utěsněné. Rozměr krabičky je 18x12x6cm, potiskovací plocha je cca 10x16cm. Box lze potisknout z horní strany. Potisk je trvanlivý a omyvatelný.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Ozdobné záložky do knížek

  Ozdobné záložky do knížek

  Ozdobné záložky do knížek s vlastním potiskem textem, logem nebo grafikou. K dispozici ve stříbrné nebo zlaté barvě. Vzhledem k barevnému povrchu potiskovací plochy nedoporučujeme potisk fotografií, může totiž dojít ke změně barevnosti fotografie (to, co je na fotce bílé, bude v barvě záložky). Záložka se neotiskuje do knihy.

  19,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička kovová

  Dárková krabička kovová

  Dárková krabička kovová s vlastním potiskem na horní víko. Různé tvary a velikosti. Tyto darkove krabicky jsou vhodné na bonbony, puzzle, pexesa, spodní prádlo, zástěry a další dárky. Typy a rozměry krabiček viz další informace.

  109,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Polymerový hrnek (plast, nerozbitný)

  Polymerový hrnek (plast,...

  Bílý polymerový hrnek 0,25l, nerozbitný, vhodný pro děti do školy apod. Potisk hrnku je zdravotně nezávadný, odolný vůči mytí v myčce. Výška potisku max. 9 cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Náramek textilní s potiskem

  Náramky s potiskem (textilní)

  Náramky s vlastním potiskem logem, textem i fotkou (vejde se jen malinká). Náramky jsou TEXTILNÍ, černé, vnější strana pro potisk je bílá. Náramky s potiskem můžete použít jako náramky přátelství, nebo jako identifikační náramek apod. Velikost potisku (polovina obvodu): Náramky...

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Záložka do knížky s vlastním potiskem

  Záložka do knížky s vlastním...

  Záložka do knížky s vlastním motivem, fotografií, textem. Potisk je stálobarevný, do knížky se neotiskává. Rozměr záložky je 127 x 32 mm a je hliníková.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rozvrh s Vaší fotografií

  Rozvrh hodin s Vlastní fotografií

  Rozvrh hodin s vlastní fotkou, s mnoha motivy (vyberete v dalším kroku) ve velikosti A6-A4. Tisk rozvrhu je na kvalitním fotopapíře. Tímto rozvrhem potěšíte každého školáka či školačku od základní po vysokou školu.

  15,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Penál s potiskem

  Školní penál s potiskem

  Originální školní penál s potiskovatelnou přední stranou. Tyto penály do školy jsou dvoupatrové, obsahují fixy, pastelky, tužky, gumu. Rozměr pouzdra je 22x16cm, potiskovací plocha je 21x15cm. Penály lze potisknout z jedné strany. Potisk je trvanlivý a omyvatelný.

  239,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Penál na pastelky měkký

  Penál na pastelky měkký

  Měkký školní penál nebo pouzdro na pastelky s potiskovatelnou přední i zadní stranou. Rozměr pouzdra je 19x14cm, potiskovací plocha je 19x10cm. Potiskovací plocha nelze z důvodu švů potisknout až do krajů a musí mít okraje do ztracena. Potisk je trvanlivý a omyvatelný.

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Organizér

  Organizér

  Praktický organizér nejen do kanceláře, ale i do školy nebo na cesty. Uvnitř oragizeru je spleť silných gum, díky kterým pevně upevníte např. telefon, nůžky, tužky nebo knihu. Zezadu organizeru je praktické poutko na pověšení a kapsa chráněná zipe, do které se Vám pohodlně vejde i tablet. Rozměry organizeru jsou 32x23cm, potiskuje se přední strana,...

  359,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Batoh bílý zatahovací

  Sportovní batoh

  Sportovní batoh se stahovací horní částí a možností vlastního potisku. Tento sportovní batoh je oblíbený u mladých, ale dá se použít jako dětský sportovní batoh na přezůvky apod. Sportovní batoh je lehký s reflexními prvky v dolních rozích. 2 stahovací šňůrky. Vnitřní kapsa na zip. Materiál: 100% polyester,...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Desky na dokumenty

  Desky na dokumenty

  Desky na dokumenty s klipem na držení papírů. Tyto praktické podložky na psaní ve třech velikostech (16x22cm, 18x23cm a 26x33cm) s možností potisku přední strany. Psací podložka se dá potisknout plnobarevně fotkou, textem, grafikou, logem dle Vašeho grafického návrhu. Slouží jako podložka na psaní nebo jako šikovné desky.

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Svítící propisky pro děti

  Svítící propisky pro děti

  Barevné propisovací tužky s pohádkovými motivy. Tyto propisky se rozsvítí, když jimi píšete. Vhodné jako první psací pomůcky pro předškoláky, ale zaujme i děti školou povinné. Dostupné jsou různé motivy (Auta, Krtek, Hello Kitty).

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Brašna přes rameno s potiskem

  Brašna přes rameno s potiskem

  Velká brašna přes rameno. Velikost brašny je 30x40cm. Uvnitř jsou malé kapsy na peněženku apod. Velikost potisku je 26x36cm.

  379,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Razítko na sešit se jménem

  Razítko na sešit se jménem

  Také stále popisujete dětem ručně sešity, poznámkové bloky atd.? Už žádné přepisování údajů stále znovu a znovu! S tímto razítkem vám to půjde okamžitě, stačí pouze dopsat předmět. Razítka jsou uzavíratelné, přenosné = neumaže Vám kapsu apod.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Brašna přes rameno s potiskem

  Brašna na rameno s potiskem

  Střední brašna přes rameno v černé barvě. Velikost brašny je 23x32cm. Uvnitř není rozdělena přihrádkami.

  249,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pytlík na přezuvky

  Pytlík na přezůvky s potiskem

  Pytlík na přezůvky s vlastní potiskem fotkou, obrázkem, textem, logem atd. Pytlík na přezůvky děti používají na tělocvik apod. Pytlik na prezuvky je latkovy, rozměr 30x40 cm, horní strana je stahovací. Pytlík na přezůvky má potisk odolný vůči praní v pračce. Barva zatahovací šnůrky se může měnit dle výrobce a...

  79,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Poznámkové bloky

  Poznámkové bloky

  Poznámkové bloky v různých velikostech s možností potisku přední strany. Blok se dá potisknou plnobarevně fotkou, textem, grafikou, logem apod. Bloky obsahují kapsičky na vizitky, linkovaný papír a držák propisky.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...