Auto-moto

Auto-moto
Potisk vlajek na okno auta, Potisk na SPZ podložky atd. Fandíte ? Udělejte si vlajku svého sportovního týmu a přidejte svou fotografii, text apod. Ozdobte své auto potiskem podložky pod SPZ, nebo udělejte vlastní potisk stínítka, nebo vlajkou s vlastním potiskem např. vaší fotografií na stadionu, na dovolené apod.

 • Podložka pod SPZ

  Podložka pod SPZ s nápisem

  Podložka pod SPZ s potiskem. Lehce uděláte originální firemní podložky pod SPZ apod. Potisk je prováděn vyřezávanou folií, krytou bezbarvým lakem. V této upravě odolá mytí v myčce i vícekrát. Neodolá seškrábání, tlakovému mytí apod. Prostor pro potisk podložky je omezený (výška potisku 2cm) vejde se 1 řádek textu.

  79,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk řezanou grafikou

  Krycí lak (zvýšení odolnosti)

  Krycí lak vytvoří na potisku ochrannou vrstvu, která ho chrání před UV zářením, zatečením vody, před nenechavými kartáči myčky, před usazováním nečistot ve spojích apod. Tím prodlouží životnost (ne na věky, ale o několik let).

 • potisk podložky pod SPZ, moto

  potisk podložky pod SPZ, moto

  Podložka pod SPZ motocyklu s vlastním potiskem. Lehce uděláte originální firemní podložky pod SPZ apod. Potisk provádíme vyřezávanou folií, chráněnou krycím lakem. V této upravě odolá myčce, UV záření apod. Mějte prosím na paměti, že prostor pro potisk podložky je omezený (výška potisku 2cm) a proto je lepší jeden řádek textu pro větší čitelnost....

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Vlajka na auto

  Vlajka na auto z vlastní fotky ,...

  Potisk vlajky je možné vytvořit z libovolného počtu log, podpisů a textů, které rozmístíte podle Vašich představ. Potisk Autovlajky je vhodný pro sportovní fanoušky, firemní auta, novomanžele apod. Vlajka se uchucuje za okénko auta, vlajku lze také použít do ruky na mávání. Rozměry vlajky jsou 46 x 31 cm.

  109,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • SPZ jmenovky na dveře

  SPZ jmenovky na dveře

  Originální jmenovky na dveře apod. ve tvaru a velikosti SPZ. Vhodné jako jmenovky na dveře, stůl, za okno apod. Standardní velikost značky SPZ 51x12cm. Tabulka je z hliníkového plechu, potisk plechu je plněbarevný a odolný proti vodě. Proti UV záření doporučujeme přiobjednat Krycí lak (zaškrtnout v příplatcích).

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Stínítko pro Vaše auto

  Potisk na stínítko pro auto

  Stínítko do auta, s plnobarevným potiskem dle vašeho grafického návrhu. Rozměr stínítka je 40x35cm, potiskutelný rozměr 40x30cm. Potisk na stínítku je odolný vůči mytí. Vzhledem k mezerám výpletu stínítka není potisk vhodný pro drobné texty apod.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Magnetická fotografie (ohebná)

  Magnetická fotografie (ohebná)

  Fotografie na magnetické folii (ohebná) pro umístění na lednici, digestoř apod. Fotografie je vytištěná ve fotokvalitě na profesionálních strojích pro nejlepší výsledek. Fotografie není chráněná folií. Tloušťka magnetické folie je 1mm. Magnetky tiskneme do velikosti 60x80cm (A1).

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Tisk řezané reklamy, jednobarevně

  Tisk řezané reklamy, jednobarevně

  Jednobarevný tisk řezané reklamy větší velikosti barevným potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Tisk vám bude dodán na přenosové folii. Tisk bude zhotoven na odolnou vyřezávací folii, vhodnou pro umístění na auta, výlohy a všechny hladké povrchy.

  52,50 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Bezpečnostní vesta reflexní

  Reflexní vesta s potiskem

  Vesta reflexní s potiskem vhodná pro potisk log, textů, či lineárních grafik. apod. Potisk na vestě je odolný vůči praní a čištění. Bezpečnostní vesta s potiskem je z  100% PES. Reflexní vesta s potiskem vyhovuje normě EN471 jako výstražný oděv s vysokou viditelností. Rozměry vest najdete níže v záložce Více informací.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Národní vlajky s tyčkou

  Vlajky států s tyčkou

  Vlajka velikosti 30x20cm s dřevenou tyčkou, komplet vhodný pro sportovní zápasy či národní svátky. Naleznete zde širokou nabídku vlajek z celého světa. Tento produkt nepotiskujeme.

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...