Plakáty a velké fotky

Plakáty a velké fotky
Tisk plakátů a větších fotografií vč. panorama a netradičních rozměrů. Plakáty z fotek tiskneme na kvalitní fotopapír 170g/m2, nebo 250g/m2 Lesk, nebo Satin. Díky připraveným šablonám lehce vytvoříte koláž z fotek. Plakáty nejenom tiskneme ale rovnou je vkládáme do Vámi vybraných rámů. Výroba plakátů probíhá na 8-mi barevném plotru s rozlišením 2400 DPI a proměnlivou velikostí inkoustové kapky.

 • Tisk plakátů A5, A4

  Tisk plakátů A5, A4

  Tisk větších fotek (A5, A4) se zpracováním po jedné fotografii. Výběr velikostí tisku odpovídá velikostem standardních rámů, cliprámů apod. Lehce setavíte koláž fotek online, vytvoříte fotomontáž, vložíte text do fotky apod. Pokud ale chcete vytisknout více fotografií bez úprav, pak objednejte jednodušeji v kategorii

  15,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Panoramatické plakáty z fotek

  Panoramatické plakáty z fotek

  Tisk plakátů panorama v malém. Vyfotili jste krásné panorama a nechcete ho ořezat na klasický formát ? Zvolte tento tisk plakátů. Lehce si s pomocí šablon sestavíte koláže, přidáte texty, loga apod. Tisk plakátů v malém a online.

  229,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Tisk plakátů A3, A2, A1

  Tisk plakátů A3, A2, A1

  Tisk plakátů A3, A2, A1 z vlastních fotek. Velkoformátový tisk provádíme na lesklý fotopapír 170g/m2, nebo 250g/m2. Plakáty dodáváme stočené v tubusu. Velkoformátové fotky jsou vhodné jako dekorace interieru, reklamní tabule, nebo plakáty.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Foto obrazy na Kapa desce

  Foto obrazy na Kapa desce

  Foto obrazy kašírované na kapa deskách jsou velmi atraktivní. Foto obraz vystupuje díky kapa desce plasticky ze zdi a zároveň jsou tyto foto obrazy pocitově velmi dostupné, protože je nekryje sklo apod. Foto obrazy kašírujeme na desky Kapa line, nebo Kapa fix - popis v založce více informací ...

  84,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Clip rám vč. tisku foto do A4

  Clip rám vč. tisku foto do A4

  Clip rám vč. vytištění fotografie správné velikosti a včetně vložení fotografie do clip rámu. Clip rámy obsahují papírovou paspartu. Fotografii pak vytiskneme buď přes celou plochu rámu, nebo zmenšenou o tuto paspartu. POZOR: křehké - pouze pro osobní vyzvednutí (nejde zasílat).

  118,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rámy na plakáty vč. tisku A3, A2, A1

  Rámy na plakáty vč. tisku A3,...

  Rámy na plakáty vč. tisku plakátu a vložení do rámu. Clip ram obsahuje papírovou paspartu, kterou můžete ale nemusíte využít, tzn. že fotografii pak vytiskneme buď přes celou plochu rámu, nebo zmenšenou o paspartu. POZOR: křehké - pouze pro osobní vyzvednutí (nejde zasílat).

  307,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...