Rámečky na fotky

Rámečky na fotky
Rámečky na fotky různých barev a velitkostí. Oblíbený je typ Clip rám, tj. jen sklo s volitelnou paspartou. Foto rámečky můžete objednat včetně vytištění a vložení Vaší fotky a pak nemáte žádné starosti s tím, abyste nevytiskli fotku špatné velikosti, nemusíte fotku ořezávat, ani pracně vkládat do rámu. rámeček na foto lze pověsit na zeď, nebo postavit na stůl. Rámečky na fotografie jsou papírové, dřevěné, nebo skleněné.

 • Fotorámečky oválné na foto 9x13cm

  Fotorámečky oválné na foto 9x13cm

  Fotorámečky oválné pro vložení fotografie velikosti 9x13cm. Lze použít jako fotorámečky na stěnu, nebo můžete tyto fotorámečky postavit na stůl pomocí vyklápěcí nožky. Tyto levné fotorámečky jsou luxusně provedené s sametovou zadní stranou. Rozměr vkládané fotografie je 88x128mm, viditelná oblast fotografie 75x113mm....

  Snížená cena!
  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Foto rámeček 13x18cm

  Foto rámeček Pinia

  Foto rámeček na fotky je dostupný v několika rozměrech. Tento foto rámeček je dřevěný. Vyberete si z několika barevných variant, ve kterých se tento foto rámeček vyrábí. Foto rámeček je možné zavěsit na zeď, nebo položit na stůl obojí je možné na výšku i na šířku. Foto rámeček můžete objednat buď samostatně (tlačítko "Objednat...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rámeček na fotky, dřevěný, typ SLS

  Rámeček na fotky, dřevěný, typ SLS

  Dřevěné rámečky na fotky v 6-ti odstínech dřeva a velikostech 10x15, 13x18, 15x21 a 21x30 cm. Rámeček na fotky můžete objednat buď samostatně (tlačítko "Objednat bez potisku"), nebo s vlastní fotkou (tlačítko "Připravit potisk")

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dřevěný fotorámeček, typ 11

  Dřevěný fotorámeček, typ 11

  Dřevěný fotorámeček v několika barevných variantách dřeva a velikostech, mezi nimi i oblíbený fotorámeček 20x30. Fotoramecek můžete objednat buď samostatně (tlačítko "Objednat bez potisku"), nebo s vlastní fotkou (tlačítko "Připravit potisk")....

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rámeček na fotografie, typ DRZD

  Rámeček na fotografie, typ DRZD

  Rámeček na fotografie, typ DRZD. Tento rámeček na fotografie je dřevěný, velikost 20x30cm v několika barevných variantách dřeva. Rámeček na fotografie je možné zavěsit na zeď na výšku i na šířku. Rámeček na fotografie můžete objednat buď samostatně (tlačítko "Objednat bez...

  299,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rámeček galerie 6x 10x15cm

  Fotorámečky na více fotografií...

  Fotorámečky na více fotografií - 6ks foto 10x15cm s nápisem. Fotorámečky na více fotografií jsou velmi atraktivní a probudí jakýkoliv pokoj. Tyto fotorámečky na více fotografií jsou vhodné pro portrétové fotografie a jsou k dipozici v několika provedeních. Rámečky pro jednotlivé fotografie mají formát 10x15cm....

  259,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rámečky se zamilovaným motivem

  Fotorámečky se zamilovaným motivem

  Foto rámeček se zamilovaným motivem, v různých designech na fotku o velikosti 10x15cm nebo 13x18cm. Fotorameček můžete objednat buď samostatně (tlačítko "Objednat bez potisku"), nebo s vlastní fotkou (tlačítko "Připravit potisk").

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rámeček na fotku, kartonový

  Rámeček na fotku, kartonový

  Papírový okrasný rámeček na fotku -  stojánek na fotky různých vzorů a barev. Tyto papírové rámečky na fotky můžete koupit buď samostatně (klikněte na objednat bez potisku), nebo rovnou s tiskem a vložením fotografie do fotostojánku.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rámy na plakáty vč. tisku A3, A2, A1

  Rámy na plakáty vč. tisku A3,...

  Rámy na plakáty vč. tisku plakátu a vložení do rámu. Clip ram obsahuje papírovou paspartu, kterou můžete ale nemusíte využít, tzn. že fotografii pak vytiskneme buď přes celou plochu rámu, nebo zmenšenou o paspartu. POZOR: křehké - pouze pro osobní vyzvednutí (nejde zasílat).

  307,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Clip rám vč. tisku foto do A4

  Clip rám vč. tisku foto do A4

  Clip rám vč. vytištění fotografie správné velikosti a včetně vložení fotografie do clip rámu. Clip rámy obsahují papírovou paspartu. Fotografii pak vytiskneme buď přes celou plochu rámu, nebo zmenšenou o tuto paspartu. POZOR: křehké - pouze pro osobní vyzvednutí (nejde zasílat).

  118,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Akrylové fotorámečky

  Akrylové fotorámečky

  Klasické akrylové stojánky na fotografie v různých velikostech. Stojánky je možné umístit na výšku nebo na šířku.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Clip rámy

  Clip rámy

  Klip rámy pro vložení fotografie a pověšení na zeď. používá se také jako rám na puzzle. Každý klip rám obsahuje paspartu, je tedy možné plakát vložit do pasparty, nebo paspartu vyndat a vložit foto přes celou plochu rámu.

  35,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Akrylové fotorámečky

  Akrylový rámeček Amore

  Akrylový stojánek Amore na fotografii 10x15cm s malými červenými srdíčky v kapalině.

  189,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rámeček Dublin

  Rámeček Dublin

  Stolní portrétový rámeček v jednoduché, moderním designu, pro fotografie formátu 10x15cm.Orientace fotografie na výšku i na šířku. Kovový odolný materiál v černé a stříbrné barvě.

  79,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Portrétové rámečky

  Portrétové rámečky Anchorage

  Moderní dřevěný portrétní rámeček v různých barvách na fotku o velikosti 10x15cm nebo 13x18cm. Rámeček má reflexní sklo. Možnost zavěšení nebo postavení. Fotorameček můžete objednat buď samostatně (tlačítko "Objednat bez potisku"), nebo s vlastní fotkou (tlačítko "Připravit...

  254,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dětské fotorámečky

  Dětské fotorámečky

  Foto rámeček s dětským motivem, v několika barevných variantách na fotku o velikosti 10x15cm. Fotoramecek můžete objednat buď samostatně (tlačítko "Objednat bez potisku"), nebo s vlastní fotkou (tlačítko "Připravit potisk").

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Ozdobná dlaždice s potiskem

  Ozdobná dlaždice s potiskem

  Potisk ozdobné kamenné dlaždice barevným potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Potisk kachličky je odolný vůči vlhkosti i venkovním vlivům, je tedy vhodná jako zkrášlení koupelny, kuchyně nebo na hrob jako pamětní deska. Rozměry dlaždic jsou 14x14 cm, 19x19 cm nebo 22x12 cm.

  139,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...