Prostírání na stůl

Prostírání na stůl
Prostírání na stůl s vlastním potiskem. Tácy a podnosy s jedinečným - vlastním potiskem. Podložky, podtácky, podnosy a tácy a vše s Vaším originálním potiskem. Oživte svoji jídelnu a když přidáte potištěné hrnky, nebo talíře, tak rodinu pořádně překvapíte ... :-)

 • Ubrus kruhový 30 cm

  Kulatý ubrus

  Kulatý ubrus látkový s vlastním potiskem. Kulatý ubrus má průměr 30cm a potisk na něm má průměr 17cm. Tento ubrus kulatý je z materiálu PES. Kulatý ubrus včetně potisku vydrží praní.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Ubrusy oválné

  Ubrusy oválné

  Ubrus oválný s vlastním potiskem. Ubrusy jsou z PES materiálu. Ubrus ovál má rozměry: 90 x 50 cm, rozměry potisku jsou 48 x 26 cm. Ubrusy vč. potisku jsou odolné praní. Pomocí vlastního potisku lehce vytvoříte ubrusy k jakékoliv příležitosti, např. vánoční ubrusy apod.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Prostírání do kuchyně s potiskem

  Prostírání do kuchyně s potiskem

  Prostírání do kuchyně s vlastním potiskem. Toto kuchyňské prostírání můžete upravit pro každou příležitost, např. jako vánoční prostírání, nebo velikonoční, narozeninové apod. Prostírání s potiskem je z 3mm neoprenu s látkovou horní plochou s možností potisku. Rozměry prostírání: 36 x 29,5 cm.,

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Prostírání stolu, barová podložka

  Podložky pod sklenice - prostirani

  Podložky pod sklenice, vhodné jako podložka na barový pult, nebo jako prostírání stolu. Tyto podložky mají velikosti 45x25cm, potisk má rozměr 40x20cm. Prostirani sestává ze savé potiskovatelné části a gumové podložky a černým gumovým rámem.

  149,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Korkové podtácky, čtverec, 4ks

  Korkové podtácky, čtverec, 4ks

  Korkové podtácky čtvercové s vlastním potiskem. Pivní podtácky potiskujeme v sadě 4ks. Korkové podtácky jsou shora lesklé, dolní část je z korku. Korkové podtácky mají rozměr 100 x 100 mm, korkové + MDF mají 95 x 95 mm. Materiál MDF je dřevovláknitá deska, která se vyrábí bez lepení, shora je podtácek opět lesklý. Pivní...

  44,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pivní tácky sada 4ks, karton tvrzený

  Papírové pivní tácky, čtverec, 4ks

  Kartonové pivní tácky s vlastním potiskem. Papírové pivní tácky potiskujeme v sadě 4ks. Tyto pivní tácky jsou z tvrzeného kartonu. Papírové pivní tácky jsou shora lesklé /fotografie), dolní část je z tvrdého kartonu. Velikost mají tyto pivní podtácky 85x85mm. Papírové pivní tácky vydrží polití vodou apod. Potisk je vodě-odolný.

  36,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Porcelánové pivní tácky kruh, 2ks

  Porcelánové pivní tácky kruh, 2ks

  Porcelánové pivní tácky, kruhové s vlastním potiskem. Pivni tacky prodavame v sadě 2ks. Porcelanové pivní tácky mají průměr 90mm. Pivni tacky vč potisku jsou odolné vůči mytí.

  64,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Podtácky, kruh, korek, 4ks

  Podtácky, kruh, korek, 4ks

  Podtácky kruhové, korkové, s vlastním potiskem. Podtácky potiskujeme v sadě 4ks. Podtácky jsou shora lesklé, dolní část je z korku. Podtácky korek mají průměr 100 mm a podtácky korek+MDF mají průměr 95 mm. Materiál MDF je dřevovláknitá deska, která se vyrábí bez lepení, shora je podtácek opět lesklý. Podtácky i potisk na nich vydrží...

  44,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Podtácek, kruh, sklo, 2ks

  Podtácek, kruh, sklo, 2ks

  Podtácek skleněný, kruhový s vlastním potiskem. Podtácek skleněný potiskujeme v sadě 2ks. Podtácek je z mléčného skla. Podtácek skleněný má průměr 100mm. Podtácek i potisk jsou vodě-odolné.

  64,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Kovový stojánek na podtácky

  Stojánky na pivní tácky

  Kovové stojánky na pivní tácky. Stojánky mají tvar čtverce nebo kruhu s rozevírajícími se rohy. tyto stojánky na pivní tácky jsou vhodné jak pro korkové, tak pro kartonové, nebo keramické tácky o rozměrech 11x11cm.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Stojánek na podtácky

  Stojánek na podtácky

  Stojánek na podtácky z tvrdého lakovaného dřeva. Podtácky ve stojánku stojí a tedy zabírají na stole o něco méně místa, než v kovovém stojánku. Tyto stojánky na tácky mají tozměry 63x75x15 mm.

  79,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk na jídelní tác / podnos světlý

  Podnos dřevěný světlý s potiskem

  Dřevěný podnos ze světlého dřeva s potiskem vlastní fotkou, textem, věnováním, logem apod. Používá se jako podnos do postele, servírovací podnos na zahradu apod. Podnosy jsou celodřevěné s lesklou potiskovatelnou deskou ve 2 velikostech: 20x33cm nebo 28x43 cm (větší nejde potisknout až do krajů). Dřevěný podnos zasíláme v...

  399,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk na jídelní tác / podnos

  Servírovací tác dřevěný tmavý

  Servírovací tác dřevěný tmavý s vlastním potiskem. Tyto dřevěné tácy můžete potisknout fotkou, textem, logem, věnováním apod. Tác má spodní lesklou potiskovatelnou desku. Tácy mají plochu k potisku o rozměrech 20x33cm nebo 28x43cm. Potisk na tác je odolný vůči mytí. Tácy zasíláme v rozloženém stavu, aby se při přepravě nepoškodily. Montáž...

  399,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...