Psací potřeby, Bloky

Psací potřeby, Bloky
Reklamní předměty do kanceláře - potisk podložek pod myš, potisk CD a DVD, potisk zápisníků apod. Řekněte NE neosobnímu prostředí kolem PC. Potiskněte si podložku pod myš osobní fotografií, nebo vtipem, firemním logem apod. Pokud děláte reklamní předměty, nebo záznam z firemní akce, ze svatby apod., nezapomeňte CD/DVD také potisknout.

 • Záložka do knížky s vlastním potiskem

  Záložka do knížky s vlastním...

  Záložka do knížky s vlastním motivem, fotografií, textem. Potisk je stálobarevný, do knížky se neotiskává. Rozměr záložky je 127 x 32 mm a je hliníková.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Ozdobné záložky do knížek

  Ozdobné záložky do knížek

  Ozdobné záložky do knížek s vlastním potiskem textem, logem nebo grafikou. K dispozici ve stříbrné nebo zlaté barvě. Vzhledem k barevnému povrchu potiskovací plochy nedoporučujeme potisk fotografií, může totiž dojít ke změně barevnosti fotografie (to, co je na fotce bílé, bude v barvě záložky). Záložka se neotiskuje do knihy.

  19,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Podložka pod myš s fotkou

  Podložka pod myš s fotkou

  Podložka pod myš s fotkou vloženou pod průhlednou horní vrstvou. Tato podlozka pod myš s fotografií má rozměr 19x23,5cm. Podložka pod myš s fotkou lze objednat s tiskem fotky, nebo samostatně (fotku si vložíte později sami). Fotografii je možné kdykoliv vyměnit.

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Poznámkové bloky

  Poznámkové bloky

  Poznámkové bloky v různých velikostech s možností potisku přední strany. Blok se dá potisknou plnobarevně fotkou, textem, grafikou, logem apod. Bloky obsahují kapsičky na vizitky, linkovaný papír a držák propisky.

  119,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk podložky pod myš, 19,5x23,5 cm

  Podložky pod myš, obdélník

  Podložky pod myš ve tvaru obdélníku si otisknete Vaší fotkou, logem, textem. Tyto podložky pod mys jsou ve 2 tloušťách: 3mm ... 19,5x23,5cm, nebo 5mm ... 18x22cm. Materiál podložky pod myš je černá pryž, horní strana je látková (PES) s vlastním potiskem. Podložky pod myš mají odolný potisk takže je možné je vyprat.

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk na podložku pod myš, kruh 19 cm

  Podložka pod myš, kruh

  Podložka pod myš kruh o průměru 19cm s vlastním potiskem. Může to být podložka pod myš Minecraft, nebo herní podložky pod myš, prostě na co máte náladu. Materiál podložky pod myš je černá pryž s látkovou (PES) horní stranou. Potisk je odolný proti vyprání. Tloušťka podložky je 3mm.

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obal na notebook neoprenový

  Obal na notebook/tablet neoprenový

  Obal na notebook nebo tablet s vlastním potiskem. Různé velikosti, materiál neopren. Tento obal na notebook lze potisknout plněbarevným potiskem z obou stran. Neoprenový obal na notebook ho chrání před běžnými nárazy. Potisk obalu může obsahovat fotografie, texty, loga a je odolný vůči praní. Cca 1cm...

  109,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Desky na dokumenty

  Desky na dokumenty

  Desky na dokumenty s klipem na držení papírů. Tyto praktické podložky na psaní ve třech velikostech (16x22cm, 18x23cm a 26x33cm) s možností potisku přední strany. Psací podložka se dá potisknout plnobarevně fotkou, textem, grafikou, logem dle Vašeho grafického návrhu. Slouží jako podložka na psaní nebo jako šikovné desky.

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Zrcátko s adresářem

  Zrcátko s adresářem

  Kapesní kovové zrcátko s adresářem a telefoním seznamem uvnitř. Potisknou můžeme přední stranu a to fotografií, textem, logem firmy apod. Velikost zrcátka je 10x6cm, velikost potiskovací plochy 8x5cm.

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Organizér

  Organizér

  Praktický organizér nejen do kanceláře, ale i do školy nebo na cesty. Uvnitř oragizeru je spleť silných gum, díky kterým pevně upevníte např. telefon, nůžky, tužky nebo knihu. Zezadu organizeru je praktické poutko na pověšení a kapsa chráněná zipe, do které se Vám pohodlně vejde i tablet. Rozměry organizeru jsou 32x23cm, potiskuje se přední strana,...

  359,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...