Kryty na mobil s potiskem

Kryty na mobil s potiskem
Kryty na mobil, obal na tablet, na Ipad s vlastním potiskem. Potisk na kryt na mobil vydrží mytí apod. Máme kryty na Iphone, Samsung, Sony, HTC (vybrané typy mobilů). Tyto potiskovatelné kryty na mobil jsou k dispozici v měkkém i tvrdém provedení, černé, bílé i barevné. Potisk je kvalitní a vydrží mytí.
Kryty není vhodné kombinovat s pokovenými kryty displayů nebo jinými vodivými doplňky telefonů. Kryty obsahují vodivou část, která sama o sobě nezamezí příjmu signálu, ale v kombinaci s jinými vodivými obaly může snížit sílu signálu (Faradayova klec)

 • Látkový obal na telefon

  Látkový obal na telefon

  Látkový obal na telefon s vnitřní pogumovanou vrstvou, která nepoškrábe displej. Rozměry obalu jsou 85x135mm a lze ho potisknout celoplošně po obou stranách. Potisk na látkové kryty na mobily je odolný vůči praní.

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Kryt na Iphone 4/4S

  Kryty na Iphone 7, 6, 5, 5C, 5S,...

  Kryty na Iphone 6, 5, 5C, 5S, 4, 4s s vlastním potiskem. Kryty na Iphone 4, 5 jsou v provedení tvrdý, nebo měkký plast a textilní. Iphone 6 tvrdý plast bílý a černý. Iphone kryt s vlastním potiskem je originalní. Kryt na iphone je nejen ozdoba, ale také ochrana Vašeho miláčka. Potisk na kryt na iphone je odolný vůči mytí....

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Kryt na Blackberry Z10

  Kryt na Blackberry Z10

  Kryt na Blackberry Z10 s možností vlastního potisku. Nechte Váš Blackberry vyniknout. Kryt lze potisknout do velikosti cca 6x12 cm, fotkou, texty, logy. Kryt na mobil váš mobil nejenom ochraní, ale také z něj udělá originální kus. Potisk je odolný vůči mytí.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk pouzdra na Ipad (2. a 3. gen.)

  Obal na iPad vč. předního krytu

  Obal na Ipad (2.,3. generace) s předním krytem a vlastním potiskem. Dnes již klasicky magnetický kryt na ipad, přední čast krytu lze složit jako podstavec. Potisk krytu je velikosti 16x21 cm a je možné potisknout celobarevně vašimi fotkami, texty, logy apod.

  350,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obal na Ipad jednostranný s potiskem

  Kryt na iPad, iPad mini

  Kryt na Ipad (2.,3. generace nebo mini) a vlastním potiskem (bez předního krytu). Potisk na Ipad kryt je velikosti 16x21,5 cm nebo 18x11,5cm (mini) a je možné ho potisknout celobarevně vašimi fotkami, texty, logy nebo grafikami. Tento kryt na ipad je odolný, potisk je odolný vůči mytí.

  190,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obal na notebook neoprenový

  Obal na notebook/tablet neoprenový

  Obal na notebook nebo tablet s vlastním potiskem. Různé velikosti, materiál neopren. Tento obal na notebook lze potisknout plněbarevným potiskem z obou stran. Neoprenový obal na notebook ho chrání před běžnými nárazy. Potisk obalu může obsahovat fotografie, texty, loga a je odolný vůči praní. Cca 1cm...

  109,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pouzdro na Samsung Galaxy S4, S3, S2

  Kryty a pouzdra Samsung S5,S4,S3,S2

  Pouzdra a kryty na Samsung Galaxy S5, S4, S4 mini, S3 a S2 s vlastní potiskem. Pouzdra Samsung galaxy mají i odklopnou přední část pro ochranu displaye. Velikost potisku je cca 5x12 cm a potiskovat můžete fotkou, texty, logy. Potisk na obal i kryt na Samsung galaxy je odolný vůči mytí. Velikosti potisků: S2 - 103x56mm, S3 - 55x123mm, S4 -...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Kryty na Sony Xperia Z

  Kryty na Sony Xperia Z

  Kryt na Sony Xperia Z L36H s vlastním potiskem. Kryt můžete potisknout vašimi fotkami, texty, logy nebo grafikami. Zkontrolujte si typ sveho telefonu (kryt nesedi např. na Z1). Kryt na Xperia Z je nejenom ozdoba, ale také ochrana Vašeho smartphonu. Potisk je odolný vůči mytí.

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Kryty na HTC Desire Z, HTC One X

  Kryty na HTC Desire Z, HTC One X

  Kryty na HTC Desire Z nebo na HTC One X s vlastním potiskem. Kryty na HTC jsou v provedení tvrdý plast v různých barvách. HTC kryt je nejenom ozdoba, ale také ochrana Vašeho miláčka. Potisk je odolný vůči mytí. Kryt Desire Z se skládá ze dvou částí - přední a zadní pro úchyt k telefonu.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...