Puzzle z fotky kartonové

Slevy

Puzzle z fotky kartonové

Kartonové puzzle z fotky tiskneme na kvalitní fotopapír lesk/mat/metalíza. Puzzle z fotky umíme v několika velikostech a tvarech - panoramatické, srdcové apod. Puzzle z fotky mohou mít různé počty dílků - ty s malým počtem dílků se hodí pro reklamní účely, pro děti, jako kvíz pro svatebčany apod.

Puzzle z fotky kartonové Je zde 12 produktů.

Zobrazeno 1 - 12 z 12 položek
 • 149 Kč

  Dětské puzzle z fotek klasického poměru stran 3/2 = jako běžná fotka. Tyto puzzle mají malý počet dílků a jsou tedy vhodné pro děti, nebo firemní akce apod. Puzzle dodáváme složené mezi 2-mi kartony, nebo rozložené v krabičce (vyberte v příslušenství). Puzzle z vlastní fotky jsou zábavným, ale i poučným dárkem.

  149 Kč
 • 149 Kč

  Puzzle z fotografie velikosti A5, a klasického poměru stran 3/2. Tyto puzzle z vlastní fotky jsou vytištěné na tvrdém fotopapíru, nalepené na kartonu a rozsekané na dílky. Výroba puzzle z fotky trvá běžně 1 den. Puzzle dodáváme složené mezi 2-mi kartony, nebo rozložené v krabičce (vyberte v příslušenství).

  149 Kč
 • 199 Kč

  Kartonové puzzle ve tvaru srdce velikost 20x20cm o 20-ti dílcích. Možno použít jako originální svatební oznámení puzzle, přání k narozeninám zamilovaným apod. Tvar srdce dodá puzzle cit. Pro toto Foto puzzle jsou vhodné fotografie čtvercového tvaru.

  199 Kč
 • 199 Kč

  Puzzle z fotografie velikosti A4 a klasického poměru stran 3/2. Tyto puzzle z vlastní fotky jsou vytištěné na tvrdém fotopapíru, nalepené na kartonu a rozsekané na dílky. Výroba puzzle z fotky trvá běžně 1 den. Puzzle dodáváme složené mezi 2-mi kartony, nebo rozložené v krabičce (vyberte v příslušenství).

  199 Kč
 • 199 Kč

  Dětské puzzle z fotek klasického poměru stran 3/2 = jako běžná fotka. Tyto puzzle mají malý počet a jsou tedy vhodné pro děti, nebo firemní akce apod. Puzzle z vlastní fotky jsou zábavným, ale i poučným dárkem. Puzzle dodáváme složené mezi 2-mi kartony, nebo rozložené v krabičce (vyberte v příslušenství).

  199 Kč
 • 249 Kč

  Velké puzzle z fotky, velikost A3 (30x40cm), poměr stran 3/2 = jako běžná fotka. Puzzle A3 má 240 dílků. Foto puzzle tiskneme na minilabu na tvrdý fotopapír (lesk/polomat), který se lepí na karton a ten se rozseká na dílky. Puzzle dodáváme rozložené v krabičce.

  249 Kč
 • 299 Kč

  Kvalitní kartonové puzzle panorama tvaru. Tyto puzzle z vlastní fotky jsou vhodné pro fotografie krajiny (na šířku), nebo fotky postavy (na výšku). Panorama puzzle má 250dílků, velikost 55x30cm. Foto puzzle jsou vytišteně fotolabem na fotopapír který je nalepený na podkladový karton.

  299 Kč
 • 449 Kč

  Velké puzzle z fotky, velikost  A2 (40x60cm), poměr stran 3/2 = jako běžná fotka. Puzzle A2 má 500 dílků. Foto puzzle tiskneme na minilabu na tvrdý fotopapír (lesk/polomat), který se lepí na karton a ten se rozseká na dílky. Puzzle dodáváme rozložené v krabičce.

  449 Kč
 • 109 Kč

  Dárková krabička kovová s vlastním potiskem na horní víko. Různé tvary a velikosti. Tyto darkove krabicky jsou vhodné na bonbony, puzzle, pexesa, spodní prádlo, zástěry a další dárky. Typy a rozměry krabiček viz další informace.

  109 Kč
 • 109 Kč

  Dárková krabička kovová s vlastním potiskem na horní víko. Různé tvary a velikosti. Tyto darkove krabicky jsou vhodné na bonbony, puzzle, pexesa, spodní prádlo, zástěry a další dárky. Typy a rozměry krabiček viz další informace.

  109 Kč
 • 49 Kč

  Papírová krabička bílá s potiskem na horní straně=na víku. Otevírání je jako u bonboniery s pojistkou proti otevření. Tato papírová krabička má rozměry 23 x 16 x 2,7 cm. Výroba papírových krabiček se provádí u nás, potiskujeme horní stranu Vaší fotografií, nebo grafikou. Tato papírová krabička se používá  na puzzle do velikosti A4, na člověče nezlob se a...

  49 Kč
 • 49 Kč

  Papírová krabička bílá s potiskem na horní straně=na víku. Otevírání je jako u bonboniery s pojistkou proti otevření. Tato papírová krabička má rozměry 24,5 x 18,5 x 5,5 cm. Výroba papírových krabiček se provádí u nás, potiskujeme horní stranu Vaší fotografií, nebo grafikou. Tato papírová krabička se používá  na puzzle do velikosti A2, na člověče nezlob...

  49 Kč
Zobrazeno 1 - 12 z 12 položek