Placky, Odznaky

Slevy

Placky, Odznaky
Vyrábíme reklamní placky a odznaky různých velikostí a tvarů. Placky mohou být připínací, magnetické nebo se zrcátkem. Placky mohou být kruhové, hranaté, oválné. Placky se hodí pro připnutí na batoh, košili, mikinu, bundu apod. Magnetické placky s otvírákem jsou výborné na lednici - jsou neustále na očích a zároveň máte otvírák vždy po ruce.

Placky, Odznaky Je zde 4 produktů.

Zobrazeno 1 - 4 z 4 položek
 • 58 Kč

  Výroba odznaků - placek průměru 37, 58mm. Placka s potiskem vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod. Potisk placky provádíme na kvalitní fotopapír. Placka s fotkou má spad, který značí část přehnutou za přední stranu placky.

  58 Kč
 • 98 Kč

  Originální kosmeticke zrcatko, s vlastní fotografií na zadní straně. Zrcátko je kruhové, průměr 56mm, z jedné strany je fotka, z druhé zrcátko. Toto zrcátko do kabelky je jednoduché, téměř nerozbitné Kosmetické zrcátko do kabelky pro každodenní nošení - nezabere skoro žádné místo.

  98 Kč
 • 98 Kč

  Magnetky na ledničku s praktickým otvírákem na zadní straně. Magnety jsou kruhové, průměr 58mm, z plechu, na horní straně je fotografie pod folií (omyvatelná). Při vytváření grafiky pro magnety na lednici využijete připravené šablony - počítejte ale s tím, že plocha placky je malá - tak na jednu fotku.

  98 Kč
 • 78 Kč

  Fotomagnetky na ledničku, kruhové s vlastní fotografií, obrázkem, textem apod. Fotomagnety děláme ve velikosti: 37mm a 56mm. Horní strana magnetky z fotek je fotografie pod folií - je tedy omyvatelná. Tento typ je lehoučký, vhodný i děti na hraní. Udělejte si např. magnetky zvířátka apod. Objednáte online, pro vytvoření grafiky jsou připraveny šablony.

  78 Kč
Zobrazeno 1 - 4 z 4 položek