Vizitky, Jmenovky

Slevy

Vizitky, Jmenovky
Tisk vizitek rychle a v malém množství. Tiskneme kvalitní vizitky, které mohou obsahovat nejenom texty, ale i loga, fotografie, mapy, podpisy apod. Vizitky můžete používat také jako jmenovky, slevové karty apod. Vizitky a jmenovky tiskneme v obou hlavních velikostech - kreditní karty, nebo 9x5cm.

Vizitky, Jmenovky Je zde 4 produktů.

Zobrazeno 1 - 4 z 4 položek
 • 4 Kč

  Vizitka na fotopapíru je velmi vhodná pro vizitky s fotografií, mapou, fotkou, logem apod. Tisk formátu 85x54mm nebo 90x50mm. Je možné objednat vizitky online kompletně z vlastního návrhu nebo využít některou z našich šablon.

  4 Kč
 • 8 Kč

  Tvorba vizitky formátu 85x54mm a 90x50mm od grafiky po plnobarevný tisk na křídový papír nebo karton. Vizitka může obsahovat fotografie, loga, grafiky, texty. Tvorba vizitky je jednoduchá - online, pomocí připravených šablon (nemusíte je použít). Tisk již od 50ks.

  8 Kč
 • 10 Kč

  Plnobarevný tisk vizitek formátu 88x53mm na lesklém fotografickém papíře, v plastové jmenovce. Používá se jako jmenovky na oblečení, jako visačky. Tyto visačky jmenovky jsou potřeba na každé konferenci. Vizitka může obsahovat fotografii, loga, podpisy, texty.

  10 Kč
 • 15 Kč

  Luxusní vizitky z plechu formátu 90x50mm (bílá a stříbrná barva) nebo 85x54mm (zlatá a stříbrná barva), s plnobarevným potiskem. Použití jako luxusní vizitky, nebo jmenovky na stůl, nebo jako jmenovky na dveře. Při potisku fotky či barevného loga na plechový (stříbrný a zlatý) podklad dojde ke změně barevnosti fotografie.

  15 Kč
Zobrazeno 1 - 4 z 4 položek