Kosmetické potřeby

Slevy

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
velmi ochotný personál - vyšli mi ve všem vstříc - děkuji

2018-11-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
vše v pořádku, na web. str. jsem si udělala svůj návrh na hrníček, poslala, druhý den snad již bylo připraveno k vyzvednutí, spokojenost :-)

2018-10-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nechala jsem si zde něco vyrobit již po několikáté a vždy jsem byla spokojená.

2018-10-3

Kosmetické potřeby

Originální kosmetika s fotkou, logem, textem. Manikúra s potiskem, kosmetické zrcátko s vlastním potiskem, kosmetická taštička originálního vzhledu. Kosmetické potřeby máme my ženy neustále u sebe, tak ať jsou stejně krásné jako my :-) Kosmetické potřeby jsou také ideální jako reklamní předměty. Potisk je plně-barevný a může tedy obsahovat fotog...

Originální kosmetika s fotkou, logem, textem. Manikúra s potiskem, kosmetické zrcátko s vlastním potiskem, kosmetická taštička originálního vzhledu. Kosmetické potřeby máme my ženy neustále u sebe, tak ať jsou stejně krásné jako my :-) Kosmetické potřeby jsou také ideální jako reklamní předměty. Potisk je plně-barevný a může tedy obsahovat fotografie, grafiku, texty ...

Více

Kosmetické potřeby Je zde 16 produktů.

Zobrazeno 1 - 16 z 16 položek
 • 49 Kč

  Dávkovač léků s vlastním potiskem. Dávkovač na léky je klasický, kovový. Tyto dávkovače léků jsou otevírací, se 3-mi předěly. Lékovka kruh má průměr 45mm. Dávkovač léků včetně potisku je odolný proti mytí.

  49 Kč
 • 49 Kč

  Krabička na léky čtvercového tvaru s vlastním potiskem. Toto pouzdro na léky je kovové, klasický typ. Tyto lékovky jsou otevírací, se 3-mi předěly. Krabička na léky má rozměry cca 6x6cm. Krabička na léky je včetně potisku odolná proti mytí.

  49 Kč
 • 59 Kč

  Stolní zrcátko otočné s vlastním potiskem na zadní straně. Toto zrcátko stolní se hodí na každý kosmetický stolek, do koupelny apod. Pomocí otáčecího mechanismu můžete stolní zrcátko libovolně nastavit (náklon), případně ho otočit tak, aby byl vidět potisk. Rozměr potisku je 14x16 cm.

  59 Kč
 • 29 Kč

  Stolní kosmetické zrcátko zdobené s opěrkou pro postavení na stůl. Toto kosmetiské zrcátko stolní zdobené lehce sbalíte do kabelky, protože se opěrka jednoduše narovná, aby nepřekážela. Zrcátko na stůl ma rozměr 13x6,5cm (VxŠ). Průměr tohoto make up zrcátka je 6cm. Potiskuje se zadní strana.

  29 Kč
 • 139 Kč

  Manikúra sada nástrojů v pouzdru s vaším vlastním potiskem. Tato sada na manikúru obsahuje nůžky, pinzetu a pilník. Manikura v pouzdře se dá potisknout z jedné strany. Tato sada na manikúru je 12x6 cm. Potisk je plně-barevný a může obsahovat fotografie, texty, grafiku. Sada na manikúru je odolná vůči vodě i praní. Pouzdro manikúry je ze 100% polyesteru.

  139 Kč
 • 98 Kč

  Levná kapesní zrcátka, s vlastní fotografií na zadní straně. tato kapesní zrcátka jsou kruhové, průměr 56mm. Tato kapesní zrcátka mají z jedné strany Váš potisk a z druhé strany zrcátko. Tato zrcátko kapesní jsou jednoduchá, téměř nerozbitná.

  98 Kč
 • 99 Kč

  Zrcátko s potiskem a adresářem. Toto zrcátko s vlastním potiskem obsahuje zároveň adresář a telefonní seznam takže je velmi praktické. Zrcátko s potiskem je odolné proti mytí. Potiskuje se přední strana. Zrcátko má rozměr 10x6cm, potiskovací plocha je 8x5cm.

  99 Kč
 • 69 Kč

  Dámské zrcátko - klíčenka s vlastním potiskem. Toto dámské zrcátko s vlastním potiskem je zároveň klíčenka. Zrcátko je tedy malé, ale o to skladnější. Dámské zrcátko klíčenka lze potisknout z obou stran. Uvnitř klíčenky je na jedné straně zrcátko, do druhé je možné vložit fotografii, telefonní číslo apod. Velikost klíčenky je 44x50mm, plocha potisku je...

  69 Kč
 • 69 Kč

  Kapesní zrcátko ve tvaru čtverce s vlastním potiskem na přední straně. Toto zrcátko kapesní je otevírací a kovové. Kapesní zrcátko čtverec má rozměr cca 70x70mm, potiskovatelná plocha je cca 50x50mm. Kapesní zrcátko i s potiskem je omyvatelné.

  69 Kč
 • 69 Kč

  Dámská zrcátka ve tvaru oválu s vlastním potiskem na přední straně. Tyto dámská zrcátka jsou otevírací a kovová. Dámská zrcátka ovál mají rozměr cca 70x70mm, potiskovatelná plocha je cca 60x50mm. Dámská zrcátka i s potiskem jsou odolná mytí.

  69 Kč
 • 69 Kč

  Kosmetické zrcátko kruh ozdobný s vlastním potiskem na přední straně. Toto kosmetické zrcátko je otevírací a kovové. Kosmetické zrcátko ozdobný kruh má  průměr  cca 70mm, potiskovatelná plocha je cca průměru 60mm. Kosmetické zrcátko kruh je i s potiskem odolné mytí.

  69 Kč
 • 69 Kč

  Kosmetická zrcátka ve tvaru srdce s vlastním potiskem na přední straně. Tato kosmetická zrcátka jsou otevírací a kovová. Kosmetická zrcátka srdce mají rozměr cca 70x70mm, potiskovatelná plocha je cca 60x60mm. Kosmetická zrcátko srdce jsou i s potiskem odolné mytí.

  69 Kč
 • 69 Kč

  Kosmetické zrcátko otevírací čtverec zaoblený s vlastním potiskem na přední straně. Velikostí kapesní zrcátko, ale vzhledem šperk. Tato kosmetická zrcátka mají průměr cca 70mm, rozměr potiskovatelné plochy je cca 60mm.

  69 Kč
 • 49 Kč

  Makeup zrcátka s pouzdrem, tvar obdélník, s potiskem na přední straně. Make up zrcátko má rozměr cca 6,5x5cm. Pouzdro makeup zrcátka chrání před poškozením.Makeup zrcátka vč. potisku jsou odolné mytí ...

  49 Kč
 • 49 Kč

  Zrcátko na malování s pouzdrem kruhového tvaru a s vlastním potiskem. Zrcátko na malování kruh má rozměr 9x6cm (průměr 5,4cm). Zrcátka na malování má pouzdro, které ho chrání před poškozením. Zrcátko na malování vč. potisku je odolné mytí ...

  49 Kč
 • 49 Kč

  Potisk zrcátka ve tvaru srdce a pouzdrem. Potisk zrcátka se provádí na přední stranu. Zrcátka mají rozměr cca 8x8cm. Pouzdro chrání zrcátka před poškozením. Potisk zrcátka je odolný mytí ...

  49 Kč
Zobrazeno 1 - 16 z 16 položek