Hodiny

Slevy

Hodiny
Hodiny s vlastním potiskem, nebo s fotorámečky. Hodiny kruhové i hranaté. Nástěnné hodiny i stolní. Hodiny kovové, plastové, dřevěné. Nástěnné hodiny mnoha velikostí a barev. Ale především jsou všechny hodiny s vlastní fotografií ! Takové hodiny jsou ozdobou každého pokoje, kanceláře, skladu apod. Hodiny s potiskem jsou vhodné také jako reklamn...
Hodiny s vlastním potiskem, nebo s fotorámečky. Hodiny kruhové i hranaté. Nástěnné hodiny i stolní. Hodiny kovové, plastové, dřevěné. Nástěnné hodiny mnoha velikostí a barev. Ale především jsou všechny hodiny s vlastní fotografií ! Takové hodiny jsou ozdobou každého pokoje, kanceláře, skladu apod. Hodiny s potiskem jsou vhodné také jako reklamní dárek - jsou neustále na očích.
Více

Hodiny Je zde 6 produktů.

Zobrazeno 1 - 6 z 6 položek
 • 890 Kč

  Nástěnné hodiny dřevěné, tvar kruh, materiál dřevo a sklo. Tyto dřevěné nástěnné hodiny mají průměr 30cm, průměr potisku je 23cm. Nástěnné hodiny dřevěné se hodí do obývacích pokojů, kanceláří apod. Vkládejte alkalické baterie (typ ZINC vydrží jen cca 3 dny) Hodiny mají tichý chod

  890 Kč
 • 530 Kč

  Moderní nástěnné hodiny kruhové, průměr 29cm, materiál plast. Tyto moderní nástěnné hodiny vypadají exklusivně. Jsou proto vhodné jako hodiny pro motoristické fandy, agenty tajné služby, ale také do dětských pokojů, kanceláří apod. Vkládejte alkalické baterie (typ ZINC vydrží jen cca 3 dny) Hodiny nemají tichý chod.

  530 Kč
 • 229 Kč

  Nástěné hodiny průměr 25cm, materiál plast v několika barevných provedeních. Tyto nastene hodiny mají strojek s tichým chodem a proto je můžete použít i v ložnici, nebo jako dětské hodiny na zeď apod. Chcete-li udělat dětské hodiny pak stačí vložit foto z oblíbené pohádky apod. Vkládejte alkalické baterie (ne typ Zinc - vydrží cca 3 dny).

  229 Kč
 • 299 Kč

  Hodiny na zeď 25x25cm, materiál plast-plexisklo, s vlastním potiskem. Tyto hodiny na zed  vypadají dobře hlavně díky dřevěnému rámu (imitace). Potisk vytvoříte pomocí šablon a pak pověsíte hodiny na stěnu. Vkládejte alkalické baterie (ne typ Zi-chl - vydrží cca 3 dny).

  299 Kč
 • 790 Kč

  Dřevěné hodiny na zeď, tvar osmiúhelník, materiál dřevo a sklo. Tyto dřevěné hodiny mají rozměr 28x28cm, průměr potisku je 19,5cm. Dřevěné hodiny na zeď se hodí do obývacích pokojů, kanceláří apod. Vkládejte alkalické baterie (typ ZINC vydrží jen cca 3 dny)

  790 Kč
 • 330 Kč

  Velké nástěnné hodiny kulaté, pr. 33cm. Tyto velké hodiny na zeď mají strojek s tichým chodem a jsou z plastu. Hodiny nastenne velke mají průměr plochy k potisku 31cm.  Velké nástěnné hodiny se hodí jak do kuchyně, tak do obývacích pokojů, kanceláří apod. Vkládejte alkalické baterie (typ ZINC vydrží jen cca 3 dny)

  330 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6 položek