Pexeso z fotek

Slevy

Pexeso z fotek
Pexeso z fotek přinese zábavu i vzpomínky. Fotopexeso může mít 2 velikosti (5x5cm nebo 7x7cm) a taky různý počet karet (16-64 karet) podle toho kolik máte fotografií. Pexeso z fotek tiskneme na kvalitní fotopapír (lesk/mat/metalíza). Pexeso z fotografií objednáte on-line. Fotopexeso dodáváme běžně nerozstříhané, ale za příplatek obdržíte pexeso ...
Pexeso z fotek přinese zábavu i vzpomínky. Fotopexeso může mít 2 velikosti (5x5cm nebo 7x7cm) a taky různý počet karet (16-64 karet) podle toho kolik máte fotografií. Pexeso z fotek tiskneme na kvalitní fotopapír (lesk/mat/metalíza). Pexeso z fotografií objednáte on-line. Fotopexeso dodáváme běžně nerozstříhané, ale za příplatek obdržíte pexeso z vlastních fotek již rozstříhané.
Více

Pexeso z fotek Je zde 10 produktů.

Zobrazeno 1 - 10 z 10 položek
 • 99 Kč

  Pexeso z fotek pro nejmenší děti. Počet karet: 18ks pro velikost 5x5cm. Na předních stranách fotopexes jsou Vámi vložené fotografie, na zadní straně je nápis pexeso. Pexeso z fotek je dodáváno nerozstříhané, případně rozstříhané, pokud zatrhnete tuto možnost v příplatcích. Každou fotografii z páru vkládejte pouze jednou, my ji poté vytiskneme dvakrát.

  99 Kč
 • 99 Kč

  Pexeso z fotek pro nejmenší děti. Počet karet: 12 ks pro velikost 7x7cm. Na předních stranách fotopexes jsou Vámi vložené fotografie, na zadní straně je nápis pexeso. Pexeso z fotek je dodáváno nerozstříhané, případně rozstříhané, pokud zatrhnete tuto možnost v příplatcích. Každou fotografii z páru vkládejte pouze jednou, my ji poté vytiskneme dvakrát.

  99 Kč
 • 149 Kč

  Pexeso z fotek pro děti. Počet karet: 30ks pro velikost 5x5cm. Každá karta fotopexeso má z jedné strany Vámi vloženou fotografii (může být i s textem) a ze zadní strany má nápis Pexeso. Pexeso z fotografií je vytištěno na kvalitním fotopapíru. Každou fotografii z páru vkládejte pouze jednou, my ji poté vytiskneme dvakrát.

  149 Kč
 • 149 Kč

  Pexeso z fotek pro děti. Počet karet: 24ks pro velikost 7x7cm. Každá karta fotopexeso má z jedné strany Vámi vloženou fotografii (může být i s textem) a ze zadní strany má nápis Pexeso. Pexeso z fotografií je vytištěno na kvalitním fotopapíru. Každou fotografii z páru vkládejte pouze jednou, my ji poté vytiskneme dvakrát.

  149 Kč
 • 149 Kč

  Originální kruhová pexesa z vlastních fotografií. Pexesa mají 30 karet (15 párů) o průměru 5cm. Výroba pexesa je na kvalitní fotopapír. Na přední stranu pexesa umístíte Vaši fotografii (může být i s textem) a na zadní straně je nápis Pexeso. Fotografie vkládejte pouze jednou, my ji poté vytiskneme dvakrát (do páru).

  149 Kč
 • 199 Kč

  Pexeso z fotek pro nejmenší děti. Počet karet: 60ks pro velikost 5x5cm. Na předních stranách fotopexes jsou Vámi vložené fotografie, na zadní straně je nápis pexeso. Pexeso z fotek je dodáváno nerozstříhané, případně rozstříhané, pokud zatrhnete tuto možnost v příplatcích. Každou fotografii z páru vkládejte pouze jednou, my ji poté vytiskneme dvakrát.

  199 Kč
 • 199 Kč

  Pexeso z fotek pro nejmenší děti. Počet karet: 36ks pro velikost 7x7cm. Na předních stranách fotopexes jsou Vámi vložené fotografie, na zadní straně je nápis pexeso. Pexeso z fotek je dodáváno nerozstříhané, případně rozstříhané, pokud zatrhnete tuto možnost v příplatcích. Každou fotografii z páru vkládejte pouze jednou, my ji poté vytiskneme dvakrát.

  199 Kč
 • 199 Kč

  Pexeso z fotografií v originálním - kruhovém tvaru. Toto pexeso z fotografií má 60 karet (30 párů) o průměru 5cm. Pexeso z fotografií tiskneme na kvalitní fotopapír. Na přední stranu pexesa umístíte Vaši fotografii (může být i s textem) a na zadní straně je nápis Pexeso. Fotografie vkládejte pouze jednou, my ji poté vytiskneme dvakrát (do páru).

  199 Kč
 • 109 Kč

  Dárková krabička kovová s vlastním potiskem na horní víko. Různé tvary a velikosti. Tyto darkove krabicky jsou vhodné na bonbony, puzzle, pexesa, spodní prádlo, zástěry a další dárky. Typy a rozměry krabiček viz další informace.

  109 Kč
 • 109 Kč

  Dárková krabička kovová s vlastním potiskem na horní víko. Různé tvary a velikosti. Tyto darkove krabicky jsou vhodné na bonbony, puzzle, pexesa, spodní prádlo, zástěry a další dárky. Typy a rozměry krabiček viz další informace.

  109 Kč
Zobrazeno 1 - 10 z 10 položek