Dárkové krabičky

Slevy

Dárkové krabičky
Dárkové krabičky na FotoDárky i jiné produkty. Dárkové krabičky na hrníčky, krabičky na výslužky, dárkové krabičky na puzzle, na šperky a na všechno co u nás koupíte. Některé dárkové krabičky se dají potisknout, do jiných se vkládá fotografie, jiné mají ozdobný obal, nebo mašli a potisknout se nedají.

Dárkové krabičky Je zde 10 produktů.

Zobrazeno 1 - 10 z 10 položek
 • 29 Kč

  Papírová krabička bílá s potiskem na horní straně=na víku. Otevírání je jako u bonboniery s pojistkou proti otevření. Tato papírová krabička má rozměry 23 x 16 x 2,7 cm. Výroba papírových krabiček se provádí u nás, potiskujeme horní stranu Vaší fotografií, nebo grafikou. Tato papírová krabička se používá  na puzzle do velikosti A2, na člověče nezlob se a...

  29 Kč
 • 19 Kč

  Papírové krabičky zvané pukačky, podle charakteristického zvuku, který udělají při otevření. Tyto papirove krabicky se používají na šperky, klíčenky, puzzle do velikosti A4 a jiné menší dárky. Tyto papírové krabičky máme červené 9,5x17,7cm a zlaté 9x23,5cm. Papirove krabicky mají z boku tvar elipsy.

  19 Kč
 • 99 Kč

  Dárková krabice kartonová s vlastním potiskem na horní straně i na bocích krabice. Potisk dárkové krabice může obsahovat jak fotografie, tak grafiku, texty, loga apod. Tato dárková krabice dodá vašemu dárku 2-násobnou hodnotu ...

  99 Kč
 • 9 Kč

  Krabička s okénkem na hrnek 0,25l a 0,3l. Tyto papírové krabičky s víkem jsou bílé a mají prolis pro výsek přes který je vidět potisk hrnečku. Krabička s okénkem nejde potiskovat.

  9 Kč
 • 69 Kč

  Výroba dárkových krabiček o rozměru (ŠVH) 10x11x10cm s vlastním potiskem. Tyto krabičky dárkové, papírové se používají nejčastěji na hrneček 0,25l, ale je možné je použít pro jakýkoliv jiný produkt.

  69 Kč
 • 15 Kč

  Krabička na šperky rozměr 5 x 8 cm. Tato krabicka na sperky je kartonová se zdobným potahem s mašlí a uvnitř s vycpávkou. Papírová krabička na šperky se hodí na drobné dárky typu prstýnku, klíčenky, amuletu, přívěšku apod. K dodání v různých barvách viz fotografie.

  15 Kč
 • 35 Kč

  Krabičky na šperky obdélníkové, rozměr 4,5x20,5cm a 5x22cm. Tyto krabicky na sperky jsou kartonové se zdobným potahem s mašlí a uvnitř s vycpávkou. Papírové krabičky na šperky se hodí na drobné dárky typu přívěšku, řetízku, náhrdelníku apod. K dodání v různých barvách viz fotografie.

  35 Kč
 • 39 Kč

  Plastové krabičky, neboli blistr, tzn. průhledný obal, který se používá např. na balení ručníků, triček apod. Spolehlivě ochrání Vaše triko, ručník nebo jiné oblečení a zároveň je přes něj vidět výšivka/potisk.

  39 Kč
 • 109 Kč

  Dárková krabička kovová s vlastním potiskem na horní víko. Různé tvary a velikosti. Tyto darkove krabicky jsou vhodné na bonbony, puzzle, pexesa, spodní prádlo, zástěry a další dárky. Typy a rozměry krabiček viz další informace.

  109 Kč
 • 29 Kč

  Papírová krabička bílá s potiskem na horní straně=na víku. Otevírání je jako u bonboniery s pojistkou proti otevření. Tato papírová krabička má rozměry 24,5 x 18,5 x 5,5 cm. Výroba papírových krabiček se provádí u nás, potiskujeme horní stranu Vaší fotografií, nebo grafikou. Tato papírová krabička se používá  na puzzle do velikosti A2, na člověče nezlob...

  29 Kč
Zobrazeno 1 - 10 z 10 položek