Potisk hrnků

Slevy

Potisk hrnků
Potisk hrnků bílých, barevných i magických. Vyrobíme i latte hrnek s fotkou, fotohrnek se lžičkou, nebo hrnek s potiskem v sadě 4ks - různé barvy pro jednotlivé členy rodiny. Námi dodávané hrnky mohou do myčky. Fotohrnek vyrobíme nejlépe z námi dodávaných hrnků, ale umíme potisknout i donesené hrnky průměru 82mm (vhodné pro texty a grafiku, ne p...
Potisk hrnků bílých, barevných i magických. Vyrobíme i latte hrnek s fotkou, fotohrnek se lžičkou, nebo hrnek s potiskem v sadě 4ks - různé barvy pro jednotlivé členy rodiny. Námi dodávané hrnky mohou do myčky. Fotohrnek vyrobíme nejlépe z námi dodávaných hrnků, ale umíme potisknout i donesené hrnky průměru 82mm (vhodné pro texty a grafiku, ne pro fotky).
Více

Potisk hrnků Je zde 25 produktů.

Na stranu
Zobrazeno 1 - 24 z 25 položek
 • 59 Kč

  Bílý hrnek, lesklý s vlastním potiskem. Hrnek je o objemu 0,25l. Potisk hrnku je zdravotně nezávadný, odolný vůči mytí v myčce. Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  59 Kč
 • 99 Kč

  Bílý hrnek, lesklý s vlastním potiskem. Hrnek je na výběr o objemu 0,25l. a 0,3l. Potisk hrnku je zdravotně nezávadný, odolný vůči mytí v myčce. Výška potisku max. 9 cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  99 Kč
 • 99 Kč

  Foto hrnek se lžičkou, bílý s barevným vnitřkem. Tento hrneček s fotkou je velikosti 0,25l. Spodní polovina hrnku je zaoblená, potiskuje se tedy pouze horní polovina (cca 55mm na výšku). Potisk hrnků je odolný vůči mytí v myčce.

  99 Kč
 • 79 Kč

  Fotka na hrnek FUNNY s barevným vnitřkem a barevným ouškem. Ouško hrnku a vnitřek hrnku jsou barevné, hrnek bílý. Tyto hrnky jsou velikosti 0,25l. Fotka na hrnek je zcela dle vašeho grafického návrhu, můžete udělat např. hrnečky se jménem apod. Výška potisku max. 9 cm. Potisk hrnků je odolný na mytí v myčce.

  79 Kč
 • 79 Kč
  Nové

  Fotka na hrnek FUNNY s barevným vnitřkem a barevným ouškem. Ouško hrnku a vnitřek hrnku jsou barevné, hrnek bílý. Tyto hrnky jsou velikosti 0,3l. Fotka na hrnek je zcela dle vašeho grafického návrhu, můžete udělat např. hrnečky se jménem apod. Výška potisku max. 8.5 cm. Potisk hrnků je odolný na mytí v myčce.

  79 Kč
 • 89 Kč

  Hrníčky s potiskem v bílém okénku, určeném pro potisk. Tyto hrnky jsou ve variantě panorama, fotografie by měla být přes celé okénko, jjinak vznikají bílé okraje. Potisk na hrnek se umisťuje pouze do okénka o výšce cca 8 cm. Hrníček s fotkou může do myčky. Pro jednodušší sestavení potisku jsou připraveny šablony.

  89 Kč
 • 69 Kč

  Bílý polymerový hrnek 0,25l, nerozbitný, vhodný pro děti do školy apod. Potisk hrnku je zdravotně nezávadný, odolný vůči mytí v myčce. Výška potisku max. 9 cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  69 Kč
 • 9 Kč

  Krabička s okénkem na hrnek 0,25l a 0,3l. Tyto papírové krabičky s víkem jsou bílé a mají prolis pro výsek přes který je vidět potisk hrnečku. Krabička s okénkem nejde potiskovat.

  9 Kč
 • 79 Kč

  Kávová sada s talířkem a lžičkou. Výška 50mm (výška potisku cca 45 mm), průměr 78mm. Set se skládá z 1ks hrníčku, talířku a lžíce. Potisk hrnku muze obsahovat fotografie, texty, loga atd. Potisk na tomto hrnecku je odolny vuci myti v ruce i v mycce. Bezna dodaci lhuta je do 24h. (+ pripadne doruceni).

  79 Kč
 • 129 Kč

  Potisk na magický hrnek 0,25l. Magic hrnek zbělá po nalití horké tekutiny (70°C a více) a objeví se potisk. Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Výška potisku max. 9 cm. Hrnek magic se dělá v různých barevných provedeních. Hrnek je doporučený pro ruční mytí - potisk je odolný mytí v myčce, ale mnohonásobné mytí...

  129 Kč
 • 69 Kč

  Potisk hrnečků zlatých 0,25l. Tyto hrnky jsou vhodné pro potisk textů, grafik apod, např. pro hrnek se jménem apod. Při potisku hrnečků fotografií ale dochází ke změně barevnosti (do zlata). Výška potisku max. 9 cm. Hrnek je možné mýt v myčce.

  69 Kč
 • 119 Kč

  Barevné hrnky s potiskem jsou vhodné pro potisk texty a grafikou. Tento keramický hrnek NENÍ VHODNÝ PRO POTISK FOTKOU. Můžete z něj udělat např. hrneček se jménem, nebo reklamní / firemní hrnek apod. Poti hrnečků je možný po celém obvodu hrníčku. Potisk může do myčky. Výška potisku cca 8 cm.

  119 Kč
 • 79 Kč

  Potisk na hrnek na latte, bílý, o objemu 0,25l (výška potisku 8,5 cm), nebo  0,4l (výška potisku cca 10 cm). Tyto hrnky jsou ideální hrnky na kávu latte. Potisk na tento hrnek na latte vydrží mytí v myčce. Pro vytvoření potisku jsou připraveny šablony do kterých vložíte vlastní fotografie, věnování apod. Potisk má stejně jako hrnek kónický tvar = vyberte...

  79 Kč
 • 99 Kč

  Potisk na hrnek na latte FUNNY, bílý s barevným vnitřkem a barevným ouškem.O objemu 0,25l. Tyto hrnky jsou ideální hrnky na kávu latte. Potisk na tento hrnek na latte vydrží mytí v myčce. Výška potisku cca 8,5 cm. Pro vytvoření potisku jsou připraveny šablony do kterých vložíte vlastní fotografie, věnování apod. Potisk má stejně jako hrnek kónický tvar =...

  99 Kč
 • 129 Kč

  Potisk na hrnek latte, magický, 0,25l. Tento hrnek na kávu zbělá po nalití horké tekutiny a objeví se potisk.Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Výška potisku cca 8,5 cm. Potisk je odolný na mytí v myčce, ale mnoho-násobné mytí v myččce vyběluje krycí - magickou barvu (černou apod.) Potisk má stejně jako hrnek...

  129 Kč
 • 99 Kč

  Sklenice na latte s barevným potiskem Vaší vlastní fotografií obrázkem apod. Tato latte sklenice je ze skla, plocha na potisk je ale bílá. Potisk skleničky na latte může do myčky. Potisk sklenice latte je konický stejně jako sklenice, proto není vhodné vkládání více fotografií, nebo vkladání do jiných než přednastavených rámů apod. Výška potisku max. 9 cm.

  99 Kč
 • 89 Kč

  Foto hrnky světlebarevné, velikost 0,25l. Tyto hrnky na čaj mění mírně barevnost potisku, protože nejsou bílé - co je na fotce bílé, bude mít na potisku barvu hrnku. Výška potisku max. 9 cm. Celobarevné hrnky jsou vhodné hlavně pro potisk textů a grafik. Tento hrnek na čaj je možné mýt v myčce.

  89 Kč
 • 99 Kč

  Nerezový hrnek s Vaším originálním potiskem. Plechový hrnek 0,25l je nejlepší na cesty. Nerezový hrnek není bílý, ale stříbrný - proto dochází ke změně barevnosti (co je na fotce bílé, bude na potisku stříbrné). Plechový hrnek potisk je proto vhodný pro kontrastní texty, loga a grafiku, ale NE pro většinu fotografií. Výška potisku max. 7,5 cm. Potisk...

  99 Kč
 • 149 Kč

  Termoláhev s vlastní fotkou o objemu 0,35 litru. Tato termolahev se nepotiskuje, foto se vkládá do mezivrstvy termo láhve, je tedy možné ji kdykoliv vyměnit. Tisk je prováděn na kvalitní fotopapír.

  149 Kč
 • 119 Kč

  Zamilované hrnečky s vlastním potiskem fotografií, věnováním apod. Výška potisku max. 7 cm. Hrnečky pro zamilované jsou vhodným dárkem například k Valentýnu. Běžná dodací doba je 24h (+případné doručení).

  119 Kč
 • 59 Kč

  Zamilované hrnečky s vlastním potiskem fotografií, věnováním apod. Výška potisku max. 7 cm. Hrnečky pro zamilované jsou vhodným dárkem například k Valentýnu. Běžná dodací doba je 24h (+případné doručení).

  59 Kč
 • 199 Kč

  Cestovní termohrnek bílý s potiskem. Cestovní termohrnek bílý je praktický do auta nebo na cesty. Výška potisku max. 8 cm. Potisk hrnků vydrží mytí v myčce.

  199 Kč
 • 199 Kč

  Cestovní termohrnek s potiskem stříbrný. Stříbrné hrnky jsou nejlepší pro potisk textů, grafik apod, nejsou vhodné pro většinu fotografií, protože dochází ke změně barevnosti vzhledem k barvě materiálu termohrnku (co je na fotce bílé, bude mít na potisku barvu hrnku). Výška potisku max. 7.5 cm. Potisk hrnků vydrží mytí v myčce.

  199 Kč
 • 229 Kč

  Cestovní termohrnek s okénkem panorama. Cestovní termohrnek s okénkem panorama je vhodný do auta a na cesty.  Výška potisku max. 10 cm. Potisk hrnků vydrží mytí v myčce.

  229 Kč
Zobrazeno 1 - 24 z 25 položek