Potisk hrnků

Slevy

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost - hezké provedení

2022-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Spokojenost s obchodem a rychlé dodání :)

2022-09-14

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, pěkné, tak jak jsem chtěla

2022-09-14

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
vše došlo v pořádku, dle mého přání, určitě doporučuji.

2022-08-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
skvělá zkušenost. Komunikace ohledně provedení profesionálkou. Skvělý přístup a skvělý výsledek potisku!

2022-08-14

Potisk hrnků

Potisk hrnků bílých, barevných i magických. Potisk hrnků latte, hrnků se lžičkou, potisk hrnků různých barev a velikostí apod. Potisk hrnků vydrží myčku.

Potisk hrnků je nejlepší na námi dodávané hrnky, ale umíme potisknout i donesené hrnky o průměru 82mm (vhodné pro texty a grafiku, ne pro fotky).

Potisk hrnků Je zde 24 produktů.

Zobrazeno 1 - 24 z 24 položek
 • 59 Kč

  Bílý hrnek 0,25l, lesklý s vlastním potiskem. Bílý hrnek je klasika, je atraktivní a zároveň nejlevnější. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  59 Kč
 • 79 Kč

  Hrnek bílý 0,3l, lesklý s vlastním potiskem. Potiskněte foto na hrnek, nebo logo, text, kombinaci ...  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 9cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  79 Kč
 • 79 Kč

  Funny zábavné hrnky s potiskem mají barevné vnitřky a ouška. Hrnky jsou z vnějšku bílé. Hrnky v této variantě jsou velikosti 0,25l.   Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  79 Kč
 • 89 Kč

  Funny 0,3l hrnky s fotkou s barevným vnitřkem a ouškem. Tyto keramické hrnky jsou velikosti 0,3l. Potisk na hrnky je zcela dle vašeho grafického návrhu, můžete udělat např. hrnky se jménem apod. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku cca 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce...

  89 Kč
 • 89 Kč

  Hrnky s okénkem určeným pro potisk. Tento hrnek má okénko pro potisk ve variantě panorama a potisk je nejhezčí když je přes celé okénko. Objem hrnku je 0,25l.  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  89 Kč
 • 69 Kč

  Bílý polymerový hrnek 0,25l, nerozbitný, vhodný jako dětský hrnek do školy apod. Plastové hrnečky ale můžete použít všude kde je potřeba nerozbitnost. Tento plastový hrneček vydrží bez problému teplotu 200°C. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku...

  69 Kč
 • 14 Kč

  Dárková krabička na hrnek 0,25l nebo 0,3l. Tyto kartonové krabičky jsou bílé a mohou mít výsek, který je možné vyloupnout a vznikne okénko, přes které je vidět potisk hrnečku. Krabička na hrnek 0,3l vždy bez okénka. Nezaručujeme dodaní krabičky s okénkem.Tato krabička nejde potisknout.

  14 Kč
 • 99 Kč

  Hrneček na kávu 150ml s talířkem a lžičkou. Kávový hrnek je 50mm vysoký (výška potisku cca 45 mm), průměr 78mm. Set se skládá z 1ks hrníčku, talířku a lžíce. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  99 Kč
 • 129 Kč

  Magický hrnek 0,25l s potiskem je při pokojové teplotě černý a po nalití horké tekutiny (70°C a více) zbělá a objeví se potisk. Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Na modrém, červeném a zeleném hrnku je potisk viditelnější i před zahřátím.  Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku:...

  129 Kč
 • 129 Kč

  Smaltovaný plechový hrnek s nerezovým lemem o objemu 0,3 je nejlepší na cesty, tábory apod.  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 5cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  129 Kč
 • 139 Kč

  Nerezový hrnek - plechový hrnek o objemu 0,2l je nejlepší na cesty, tábory apod. Hrnek je v barvě bílé a nerez stříbrné. Na bílém vypadají fotky normálně, na stříbrném se mění barevnost potisku. Stříbrný je proto vhodnější pro texty, loga a grafiku, bílý i pro fotografie.  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku:...

  139 Kč
 • 149 Kč

  Magický hrnek 0,25l s potiskem. Magicky hrnek je při pokojové teplotě černý a po nalití nalití horké tekutiny (70°C a více) zbělá a objeví se potisk. Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm.

  149 Kč
 • 109 Kč

  Magický hrnek 0,25l s okénkem. Černé okénko po nalití nalití horké tekutiny (70°C a více) zbělá a objeví se potisk. Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 9 cm. 

  109 Kč
 • 119 Kč

  Barevné hrnečky 0,25l jsou vhodné pro potisk textem a grafikou, ne pro fotky. Technologie potisku podtiskuje potisk bílou barvou a proto má potisk cca 1/2mm bílý obrys. Potisk hrnku je méně odolný, vydrží mytí ale ne myčku (technologie potisku: Laserová). Výška potisku 8cm. 

  119 Kč
 • 69 Kč

  Zlatý 0,25l hrnek s vlastní fotkou. Hrnek je vhodný pro potisk textů, grafik apod, potisk fotografií je pro zkušené grafiky, protože se při potisku mění barevnost do zlata což je moc hezký efekt, ale nehodí se pro běžné fotografie. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. 

  69 Kč
 • 89 Kč

  Foto hrnky světle-barevné, velikost 0,25l. Tyto hrnky mění mírně barevnost potisku, protože nejsou bílé - co je na fotce bílé, bude mít na potisku barvu hrnku. Celobarevné hrnky jsou vhodné hlavně pro potisk textů a grafik. Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk...

  89 Kč
 • 89 Kč

  Latte bílý hrnek s fotkou. Hrnek můžete vybrat ve velikosti 0,25l (výška potisku 8,5 cm), nebo  0,4l (výška potisku cca 10 cm). Potisk má stejně jako hrnek kónický tvar = vyberte vhodnou fotku. Potisk vytvoříte pomocí šablony.  Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro...

  89 Kč
 • 99 Kč

  Latte Funny hrnek s potiskem je hrnek 0,25l s barevným vnitřkem a ouškem. Potisk má stejně jako hrnek kónický tvar = vyberte vhodnou fotku (Kónický tvar hrnku zakřiví potisk - z obdélníku se stane kosodélník, texty se zakřiví apod.) Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. 

  99 Kč
 • 89 Kč

  Hrnek srdce 0,25l zaujme hned svým tvarem, který u ouška vytváří srdce. Tento hrnek se srdcem se hodí pro každý zamilovaný dárek k Valentýnu apod. Prohnuté části hrnku nelze potiskovat. Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  89 Kč
 • 79 Kč

  Zamilované hrnečky 0,25l s uchem srdce a vlastním potiskem. Zamilované hrnky jsou skvělý dárek k narozeninám, Valentýnu apod. Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 7cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  79 Kč
 • 139 Kč

  Kelímky - plechové hrnky 0,3l. Tyto kelímky jsou bílé a můžou se tedy potiskovat nejen texty, ale také fotografiemi apod. Kelímky - plechové hrnky jsou vhodné na cesty, nebo domů pro děti apod. Potisk nemůže být souvislý po celeém obvodu, vznikne mezera cca 3cm tam kde má hrnek normálně ouško. Výška potisku max. 9 cm. Kelímky s potiskem mohou do myčky.

  139 Kč
 • 159 Kč

  Sklenice na latte s barevným potiskem Vaší vlastní fotografií obrázkem apod. Tato latte sklenice má objem 0,4l, je ze skla, plocha na potisk je ale bílá. Potisk skleničky na latte je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. Potisk sklenice latte je konický stejně jako sklenice, proto není vhodné vkládání více fotografií, nebo vkladání do jiných než...

  159 Kč
 • 99 Kč

  Termohrnek bez potisku, bílý s modrým víčkem o objemu 0,3l. Tento termohrnek je odolný (tvrdý plast). Tento termohrnek nejde potiskovat ... 

  99 Kč
 • 129 Kč

  Latte magický fotohrnek 0,25l. Tento hrnek zbělá po nalití horké tekutiny a objeví se potisk. Při pokojové teplotě není potisk téměř vidět. Kónický tvar hrnku zakřiví potisk proto vyberte vhodnou fotku. Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce...

  129 Kč
Zobrazeno 1 - 24 z 24 položek