Potisk hrnků

Slevy

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost spokojenost.

2020-11-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Objednala jsem tři hrnečky s potiskem - velmi mile mě překvapilo, že už za necelý týden jsem je měla doma. Suprově zabalené, ani poště se je nepodařilo rozbít. Jednoznačně Váš obchod doporučuji.

2020-11-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Se zbožím jsme spokojeni, doba výroby a dodání a finanční náklady za objednávku vyhovují našim představám. Zboží poslouží jako dárek ke kulatinám a doufáme, že oslavenec bude také spokojen.

2020-11-23

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání, skvělá komunikace

2020-11-21

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
dobrý výběr dobrý editor náhled objednávky

2020-11-22

Potisk hrnků

Potisk hrnků bílých, barevných i magických. Potisk hrnků latte, hrnků se lžičkou, potisk hrnků různých barev a velikostí apod. Potisk hrnků vydrží myčku.

Potisk hrnků je nejlepší na námi dodávané hrnky, ale umíme potisknout i donesené hrnky o průměru 82mm (vhodné pro texty a grafiku, ne pro fotky).

Potisk hrnků Je zde 26 produktů.

Na stranu
Zobrazeno 1 - 24 z 26 položek
 • 59 Kč

  Bílý hrnek 0,25l, lesklý s vlastním potiskem. Bílý hrnek je klasika, je atraktivní a zároveň nejlevnější. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  59 Kč
 • 99 Kč

  Hrnek bílý 0,3l, lesklý s vlastním potiskem. Potiskněte foto na hrnek, nebo logo, text, kombinaci ...  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 9cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  99 Kč
 • 99 Kč

  Potisk na hrnek se lžičkou. Tento hrnek je bílý, 0,25l s barevným vnitřkem a lžičkou ve stejné barvě. Spodní polovina hrnku je konická, potiskuje se tedy pouze horní polovina (výška potisku cca 55mm).  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  99 Kč
 • 79 Kč

  Funny zábavné hrnky s potiskem mají barevné vnitřky a ouška. Hrnky jsou z vnějšku bílé. Hrnky v této variantě jsou velikosti 0,25l.   Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  79 Kč
 • 79 Kč

  Funny 0,3l hrnky s fotkou s barevným vnitřkem a ouškem. Tyto keramické hrnky jsou velikosti 0,3l. Potisk na hrnky je zcela dle vašeho grafického návrhu, můžete udělat např. hrnky se jménem apod. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 9cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce...

  79 Kč
 • 69 Kč

  Potisk na hrnky s barevným vnitřkem. Tyto hrnky jsou již jen velikosti 0,3l.  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  69 Kč
 • 89 Kč

  Hrnky s okénkem určeným pro potisk. Tento hrnek má okénko pro potisk ve variantě panorama a potisk je nejhezčí když je přes celé okénko. Objem hrnku je 0,25l.  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  89 Kč
 • 69 Kč

  Bílý polymerový hrnek 0,25l, nerozbitný, vhodný jako dětský hrnek do školy apod. Plastové hrnečky ale můžete použít všude kde je potřeba nerozbitnost. Tento plastový hrneček vydrží bez problému teplotu 200°C. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku...

  69 Kč
 • 9 Kč

  Dárková krabička na hrnek 0,25l nebo 0,3l. Tyto kartonové krabičky jsou bílé a mohou mít výsek, který je možné vyloupnout a vznikne okénko, přes které je vidět potisk hrnečku. Krabička na hrnek 0,3l vždy bez okénka. Tato krabička nejde potisknout. Nezaručujeme dodaní krabičky s okénkem.

  9 Kč
 • 79 Kč

  Hrneček na kávu 150ml s talířkem a lžičkou. Kávový hrnek je 50mm vysoký (výška potisku cca 45 mm), průměr 78mm. Set se skládá z 1ks hrníčku, talířku a lžíce. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  79 Kč
 • 129 Kč

  Magický hrnek 0,25l s potiskem je při pokojové teplotě černý a po nalití horké tekutiny (70°C a více) zbělá a objeví se potisk. Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Na modrém, červeném a zeleném hrnku je potisk viditelnější i před zahřátím.  Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku:...

  129 Kč
 • 129 Kč

  Smaltovaný plechový hrnek s nerezovým lemem o objemu 0,3 je nejlepší na cesty, tábory apod.  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 5cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  129 Kč
 • 129 Kč

  Nerezový hrnek - plechový hrnek o objemu 0,25l je nejlepší na cesty, tábory apod. Hrnek není bílý, ale stříbrný a to mění barevnost potisku. Je proto vhodný pro texty, loga a grafiku, méně však pro fotografie.  Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 7,5cm. Grafiku pro potisk hrnku...

  129 Kč
 • 129 Kč

  Magický hrnek 0,25l s potiskem. Magicky hrnek je při pokojové teplotě černý a po nalití nalití horké tekutiny (70°C a více) zbělá a objeví se potisk. Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm.

  129 Kč
 • 109 Kč

  Magický hrnek 0,25l s okénkem. Černé okénko po nalití nalití horké tekutiny (70°C a více) zbělá a objeví se potisk. Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 9 cm. 

  109 Kč
 • 89 Kč

  Magický hrnek 0,25l s červeným srdcem. Červené srdce po nalití nalití horké tekutiny (70°C a více) zbělá a objeví se potisk. Potisk je mírně vidět i při pokojové teplotě, ale plně se zobrazí až při zahřátí. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Rozměr srdce cca 8,5x7,5cm.

  89 Kč
 • 69 Kč

  Zlatý 0,25l hrnek s vlastní fotkou. Hrnek je vhodný pro potisk textů, grafik apod, potisk fotografií je pro zkušené grafiky, protože se při potisku mění barevnost do zlata což je moc hezký efekt, ale nehodí se pro běžné fotografie. Potisk hrnku je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. 

  69 Kč
 • 119 Kč

  Barevné hrnečky 0,25l jsou vhodné pro potisk textem a grafikou, ne pro fotky. Technologie potisku pro tyto hrnečky mění barevnost potisku do barvy hrnku což je moc hezký efekt pokud to s ním umíte. Technologie potisku podtiskuje potisk bílou barvou a proto má potisk cca 0,5mm bílý obrys. Potisk hrnku je méně odolný, vydrží mytí ale ne myčku (technologie...

  119 Kč
 • 79 Kč

  Latte bílý hrnek s fotkou. Hrnek můžete vybrat ve velikosti 0,25l (výška potisku 8,5 cm), nebo  0,4l (výška potisku cca 10 cm). Potisk má stejně jako hrnek kónický tvar = vyberte vhodnou fotku. Potisk vytvoříte pomocí šablony.  Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro...

  79 Kč
 • 99 Kč

  Latte Funny hrnek s potiskem je hrnek 0,25l s barevným vnitřkem a ouškem. Potisk má stejně jako hrnek kónický tvar = vyberte vhodnou fotku (Kónický tvar hrnku zakřiví potisk - z obdélníku se stane kosodélník, texty se zakřiví apod.) Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. 

  99 Kč
 • 89 Kč

  Hrnek srdce 0,25l zaujme hned svým tvarem, který u ouška vytváří srdce. Tento hrnek se srdcem se hodí pro každý zamilovaný dárek k Valentýnu apod. Prohnuté části hrnku nelze potiskovat. Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  89 Kč
 • 129 Kč

  Latte magický fotohrnek 0,25l. Tento hrnek zbělá po nalití horké tekutiny a objeví se potisk. Při pokojové teplotě není potisk téměř vidět. Kónický tvar hrnku zakřiví potisk proto vyberte vhodnou fotku. Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce...

  129 Kč
 • 89 Kč

  Foto hrnky světle-barevné, velikost 0,25l. Tyto hrnky mění mírně barevnost potisku, protože nejsou bílé - co je na fotce bílé, bude mít na potisku barvu hrnku. Celobarevné hrnky jsou vhodné hlavně pro potisk textů a grafik. Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 8cm. Grafiku pro potisk...

  89 Kč
 • 79 Kč

  Zamilované hrnečky 0,25l s uchem srdce a vlastním potiskem. Zamilované hrnky jsou skvělý dárek k narozeninám, Valentýnu apod. Potisk je odolný, vydrží mytí i občasnou myčku. (technologie potisku: termosublimační). Výška potisku max. 7cm. Grafiku pro potisk hrnku sestavíte lehce pomocí šablon.

  79 Kč
Zobrazeno 1 - 24 z 26 položek