Kravaty, Šátky

Kravaty, Šátky
Kravaty s potiskem fotografií, logem textem apod. Může to být originální kravata, vzorek, pracovní kravata s firemním logem apod. Potisk kravaty je je odolný vůči praní

 • Kravaty s potiskem

  Kravaty s potiskem

  Kravaty s barevným potiskem Vaší vlastní grafikou, textem apod. Kravata je dostupná v různých barvách, univerzální velikost. Maximální šířka potisku je 10cm (šířka kravaty), maximální délka potisku 40cm. Barevné kravaty nejsou vhodné pro potisk fotografií (barva na fotografii se po natištení posune do barvy kravaty).

  89,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Rouška s potiskem

  Rouška s potiskem

  Rouška na ústa s vlastním potiskem. Rouška lze použít jako operační rouška, nebo vtipná součást kostýmu na večírcích, oslavách apod. Roušky jsou z materiálu mikrovlákno a jdou potisknout fotkou, texty nebo grafikou. Maximální rozměry potisku jsou 145x90 cm. Rouška se může prát.

  49,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Maska na oči

  Maska přes oči na spaní

  Maska přes oči na spaní s vlastním potiskem. Maska na spaní je praktická, ale může být i vtipná. Potiskněte masky na spaní fotkou, logem, textem, natiskněte si fotku svých otevřených očí apod. Maska na spani můžete použít jako součást kostýmu na večírek apod. Maximální rozměry potisku jsou 180x85 cm.

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...