Poháry

 Poháry
Poháry s potiskem. Poháry se hodí pro firemní, sportovní, školní akce apod. Sošky sportů a sportovců jsou pro sportovní akce, poháry jsou vhodné pro všechny typ akcí. Poháry i sošky mají mramorový podstavec na který potiskujeme texty, loga, jména, datum apod.

 • Poháry, mramor. podstavec

  Poháry, mramor. podstavec

  Klasický sporovní pohár s přítiskem vlastním textem, logem, věnováním, datem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohár s mramor. podstavcem - fotbalista

  Fotbal

  Sporovní pohár fotbalista s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohár s podstavcem - hokej

  Hokej

  Sportovní trofej hokej s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - Šipkař

  Šipky

  Sportovní trofej šipkař na mramorovém podstavci s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro šipkové turnaje, závody, nadšence apod. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - Tenis žena

  Tenis

  Sportovní trofej tenisový hráč žena na mramorovém podstavci s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro tenisové turnaje, nadšence apod. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - ryba

  Ryby

  Výherní trofej ryba s potiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy, rybáře, výlovy atd. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s podstavcem - bowling

  Bowling

  Sporovní pohár bowling s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - cyklista

  SPORTOVNÍ POHÁR - CYKLISTA

  Sporovní pohár cyklista s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - golfista

  Sportovní pohár - golfista

  Sporovní pohár golfový hráč s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - hasic

  Sportovní pohár - hasič

  Sporovní pohár hasič s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - sachovy kral

  Pohár - Šachy

  Pohár šachový král s potiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy, šachové turnaje, šachové nadšence atd. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - karatista

  Sportovní trofej s potiskem -...

  Sportovní trofej karatista s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohár nota

  Pohár muzikant

  Hudebně laděný pohár NOTA na mramorovém podstavci s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce "Karaoke", pro děti na hudební soutěže, nadšence apod. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - kun

  Trofej s vlastním textem - kůň

  Sportovní trofej kůň s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy, dostihy, chovatele koní atd. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...