Poháry

 Poháry
Poháry s potiskem. Poháry se hodí pro firemní, sportovní, školní akce apod. Sošky sportů a sportovců jsou pro sportovní akce, poháry jsou vhodné pro všechny typ akcí. Poháry i sošky mají mramorový podstavec na který potiskujeme texty, loga, jména, datum apod.

 • Poháry, mramor. podstavec

  Poháry, mramor. podstavec

  Klasický sporovní pohár s přítiskem vlastním textem, logem, věnováním, datem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohár nota

  Pohár nota

  Hudebně laděný pohár NOTA na mramorovém podstavci s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce "Karaoke", pro děti na hudební soutěže, nadšence apod. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s podstavcem - bowling

  Sportovní pohár s podstavcem -...

  Sporovní pohár bowling s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - bowlingista

  Sportovní pohár s mramor....

  Sporovní pohár bowlingový hráč s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - cyklista

  Sportovní poháry s mramor....

  Sporovní pohár cyklista s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohár s mramor. podstavcem - fotbalista

  Sportovní pohár s mramor....

  Sporovní pohár fotbalista s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - fotbal. brankar

  Sportovní pohár s mramor....

  Sporovní pohár fotbalový brankář s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - golfista

  Sportovní pohár s mramor....

  Sporovní pohár golfový hráč s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - hasic

  Sportovní pohár s mramor....

  Sporovní pohár hasič s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohár s podstavcem - hokej

  Sportovní trofej s podstavcem -...

  Sportovní trofej hokej s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohár s mramor. podstavcem - hokejista

  Trofej s mramor. podstavcem -...

  Sporovní trofej hokejista s potiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - karatista

  Sportovní trofej s potiskem -...

  Sportovní trofej karatista s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy atd. Potisk podstavce poháru je prováděn laserovým potiskem na folii. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - kun

  Trofej s vlastním textem - kůň

  Sportovní trofej kůň s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy, dostihy, chovatele koní atd. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - ryba

  Pohár s podstavcem - ryba

  Výherní trofej ryba s potiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy, rybáře, výlovy atd. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - sachovy kral

  Pohár s mramor. podstavcem -...

  Pohár šachový král s potiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro školy, šachové turnaje, šachové nadšence atd. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - Šipka na podstavci

  Pohár sportovní - Šipka na...

  Sportovní trofej šipka na mramorovém podstavci s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro šipkové turnaje, závody, nadšence apod. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - Šipkař

  Sportovní pohár Šipkař s mramor....

  Sportovní trofej šipkař na mramorovém podstavci s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro šipkové turnaje, závody, nadšence apod. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - Stolní tenista

  Sportovní pohár stolní tenista s...

  Sportovní trofej stolní tenista - ping pong na mramorovém podstavci s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro pingpongové turnaje, nadšence apod. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohar s mramor. podstavcem - Tenis žena

  Pohár Tenis žena s mramor....

  Sportovní trofej tenisový hráč žena na mramorovém podstavci s přítiskem vlastním textem, logem apod. Ideální pro Vaše firemní akce, pro tenisové turnaje, nadšence apod. Počítejte však s tím, že plocha mramorového podstavce je malá a dlouhé texty nebudou čitelné.

  169,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Pohár s podstavcem - okoun

  Pohár s podstavcem - okoun

  Výška figurky cca 15 cm. Rozměry potisku: 7 x 1,5 cm.

  199,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...