Dárkové krabičky

Dárkové krabičky
Dárkové krabičky na FotoDárky i jiné produkty. Dárkové krabičky na hrníčky, krabičky na výslužky, dárkové krabičky na puzzle, na šperky a na všechno co u nás koupíte. Některé dárkové krabičky se dají potisknout, do jiných se vkládá fotografie, jiné mají ozdobný obal, nebo mašli a potisknout se nedají.

 • Papírová krabička potisk shora

  Papírová krabička potisk shora

  Papírová krabička bílá s potiskem na horní straně=na víku. Otevírání je jako u bonboniery s pojistkou proti otevření. Tato papírová krabička má rozměry 23 x 16 x 2,7 cm nebo 24,5 x 18,5 x 5,5 cm. Výroba papírových krabiček se provádí u nás, potiskujeme horní stranu Vaší fotografií, nebo grafikou. Tato papírová krabička se...

  29,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička vlastní potisk

  Dárkové krabice potisk shora i...

  Dárková krabice kartonová s vlastním potiskem na horní straně i na bocích krabice. Potisk dárkové krabice může obsahovat jak fotografie, tak grafiku, texty, loga apod. Tato dárková krabice dodá vašemu dárku 2-násobnou hodnotu ...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička vlastní potisk

  Dárková krabička na puzzle

  Dárková krabička na dárky s potiskem ze všech stran (kromě spodní strany). Krabičky jsou v několika rozměrech a barevných variantách. V této reprezentativní krabičce získá Váš dárek dvojnásobnou hodnotu.

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička kovová

  Dárková krabička kovová

  Dárková krabička kovová s vlastním potiskem na horní víko. Různé tvary a velikosti. Tyto darkove krabicky jsou vhodné na bonbony, puzzle, pexesa, spodní prádlo, zástěry a další dárky. Typy a rozměry krabiček viz další informace.

  109,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička tzv.pukačka

  Papírové krabičky tzv.pukačky

  Papírové krabičky zvané pukačky, podle charakteristického zvuku, který udělají při otevření. Tyto papirove krabicky se používají na šperky, klíčenky, puzzle do velikosti A4 a jiné menší dárky. Tyto papírové krabičky máme červené 9,5x17,7cm a zlaté 9x23,5cm. Papirove krabicky...

  19,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Krabička na hrnek 0,25l

  Krabička s okénkem na hrnek

  Krabička s okénkem na hrnek 0,25l a 0,3l. Tyto papírové krabičky s víkem jsou bílé a mají prolis pro výsek přes který je vidět potisk hrnečku. Krabička s okénkem nejde potiskovat.

  9,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička s potiskem

  Výroba dárkových krabiček...

  Výroba dárkových krabiček o rozměru (ŠVH) 10x11x10cm s vlastním potiskem. Tyto krabičky dárkové, papírové se používají nejčastěji na hrneček 0,25l, ale je možné je použít pro jakýkoliv jiný produkt.

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dárková krabička na šperk

  Krabička na šperky

  Krabička na šperky rozměr 5 x 8 cm. Tato krabicka na sperky je kartonová se zdobným potahem s mašlí...

  15,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obdélníková krabička na šperky

  Krabičky na šperky, dlouhá

  Krabičky na šperky obdélníkové, rozměr 4,5x20,5cm a 5x22cm. Tyto krabicky na sperky jsou kartonové se zdobným potahem s mašlí a uvnitř s vycpávkou. Papírové krabičky na šperky se hodí na drobné dárky typu přívěšku, řetízku, náhrdelníku apod. K dodání v...

  35,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Krabička - blistr na ručník

  Plastové krabičky - blistr

  Plastové krabičky, neboli blistr, tzn. průhledný obal, který se používá např. na balení ručníků, triček apod. Spolehlivě ochrání Vaše triko, ručník nebo jiné oblečení a zároveň je přes něj vidět výšivka/potisk.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...