Razítka

Razítka
Razítka do druhého dne i razítka na počkání. Výroba razítka různých velikostí a tvarů a také razítka v propiskách. Dodáváme razítka značky Modico a razítka značky Colop. Jsou to moderní uzavíratelná razítka, lehce přenosná, která mohou obsahovat i loga a grafiku. Objednání razítka online, nebo v prodejně - Praha.

 • Výroba razítek Modico

  Výroba razítek MODICO

  Výroba razítek Modico. Výroba razítek několika velikostí a 4 barev inkoustu i těl razítek. Razítka Modico jsou uzavíratelná a přenosná. Výroba razítek v prodejnách Praha i na počkání (cca 4-24h.). Jsme firma na výrobu razítek nejen s texty, ale také s logy grafikou apod. Tvorba razítek (štočku)...

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Razítko Colop

  Razítko COLOP

  Razítko Colop v několika velikostech a barvách. Razítko Colop objednáte online, vyzvednutí je možné v prodejnách v Praze, nebo poštou. Razítko Colop může obsahovat jak texty tak také loga, grafiku apod. Chcete-li razítko Colop vč. štočku, tak klikněte na "Připravit...

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • kulaté razítko Modico

  Kulaté razítko Modico

  Kulaté razítko Modico R45. Toto kulaté razítko má půměr 45 mm, a dělá se ve dvou barvách. Kulaté razítko některé profese používají povinně, ale může ho používat kdokoliv komu se hodí, že vypadá "kulatě" :-). Kulaté razitko může také obsahovat nejen texty, ale i podpis, grafiku, loga.

  299,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Razítka obdélník COLOP, včetně štočku

  Kulatá razítka COLOP

  Kulaté razítko Colop. K dispozici několik průměrů/velikostí, 4 barvy inkoustu (barva těla razítka se nemění) a to vše i na počkání. Tato razítka jsou uzavíratelná, tedy vám neušpiní kapsu. Razítka mohou obsahovat text, logo, nebo i fotografii. Otisk razítka je jednobarevný. Objednávete on-line.

  230,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Razítko v propisce

  Razítka v propisce

  Propiska s razítkem značky Modico. Toto razítko máte neustále u sebe. Výběr propisek je široký. Otisk razítek v propisce je sice menší, ale 2 řádky textu se na něj vejdou, což většinou postačí. Toto razítko je vhodné pro managery, obchodní zástupce a pracovníky, kteří potřebují reprezentovat i na cestách.

  399,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Krabička na Modico propisku

  Krabička na Modico propisku

  Průhledná plastová krabička na propisku, nebo psací pero Modico. Toto pouzdro přidá dárku na atraktivitě a zároveň slouží jako každodenní ochrana.

  39,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Razítko obdélníkové, 14 řádků

  Razítko velkoplošné, 17 řádků

  Velkoplošné razítko Modico 14 (96x68 mm) je vhodné pro architekty, pro advokáty, pro účetní atd. pro tvorbu opakujících se výkresů a formulářů apod. Razítko má jednobarevný otisk v černé barvě. Otisk sestavíte on-line vložením textů, fotek, log do připravených šablon.

  499,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Razítko datové s textem

  Razítko datumovka s textem

  Datumové razítko s logem/textem do velikosti 60x40mm okolo datumu. Datum na razítku lze měnit, tisk okolo zůstává stejný. Barva otisku razítka je černá. Naše razítka jsou uzavíratelná, přenosná = neumažou Vám kapsu apod.

  999,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Štoček pro razítka

  Náhradní štoček do razítek

  Štoček (to co v razítku tiskne) pro výměnu pro razítka Modico a Colop. Pokud již máte razítko a potřebujete jen změnit adresu, telefon apod., stačí v razítku změnit štoček, není třeba měnit celé razítko. Štoček si můžete vyměnit sami, nebo přineste razítko k nám a my Vám štoček v razítku vyměníme.

  219,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Razítko na sešit se jménem

  Razítko na sešit se jménem

  Také stále popisujete dětem ručně sešity, poznámkové bloky atd.? Už žádné přepisování údajů stále znovu a znovu! S tímto razítkem vám to půjde okamžitě, stačí pouze dopsat předmět. Razítka jsou uzavíratelné, přenosné = neumaže Vám kapsu apod.

  159,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...