Brašny, Tašky

Brašny, Tašky
Potisk tašek nákupních i plážových, prostě tašek pro každou příležitost. Potisk penálů a brašen. Potisk tašek je vhodný pro reklamní dárky - tašky jsou atraktivní a mohou sloužit jako reklamní tašky s potiskem.

 • Brašna přes rameno s potiskem

  Brašna na rameno s potiskem

  Střední brašna přes rameno v černé barvě. Velikost brašny je 23x32cm. Uvnitř není rozdělena přihrádkami.

  249,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plážová taška s potiskem

  Plážová taška s potiskem

  Velká plážová taška přes rameno červená nebo oranžová. Velikost tašky na pláž je 53x35cm. Uvnitř je jedna kapsa na zip všitá, druhá odepínací. Velikost potisku je 25x25cm.

  279,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk tašky přes rameno

  Potisk tašky přes rameno

  Taška přes rameno s potiskem. Potisk tašky může obsahovat fotografie, texty, loga atd.Rozměr tašky: velká 30x25cm, střední 23x17cm. Potisk tašky přes rameno je velmi odolný, taška je tedy vhodná pro každodenní nošení.

  179,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Brašna přes rameno s potiskem

  Brašna přes rameno s potiskem

  Velká brašna přes rameno. Velikost brašny je 30x40cm. Uvnitř jsou malé kapsy na peněženku apod. Velikost potisku je 26x36cm.

  379,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Dámská kabelka s potiskem

  Dámská kabelka s potiskem

  Potisk dámské kabelky s potiskem dle Vašeho grafického návrhu. V nabídce je kabelka do ruky a kabelka přes rameno. Maximální velikost potisku je u kabelky do ruky 27 x 16 cm, u kabelky přes rameno 21 x 14 cm.

  229,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Držák na kabelky kruhový

  Háček na kabelku

  Háček na kabelku s vlastním potiskem. Tento věšák na kabelky umístíte vedle sebe na stůl a Vaše kabelka bude po ruce a nikdo Vám ji neukradne. Tento držák na kabelku je ale originální Vaším vlastním potiskem fotografií, logem, textem. Spodní strana je protiskluzová a magnetická. Rozměry ve složeném stavu jsou 4,5 x 4,5 cm.

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Batoh bílý zatahovací

  Sportovní batoh

  Sportovní batoh se stahovací horní částí a možností vlastního potisku. Tento sportovní batoh je oblíbený u mladých, ale dá se použít jako dětský sportovní batoh na přezůvky apod. Sportovní batoh je lehký s reflexními prvky v dolních rozích. 2 stahovací šňůrky. Vnitřní kapsa na zip. Materiál: 100% polyester,...

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Plážová taška černo - bílá

  Plážová taška černo - bílá

  Látková plážová taška s potiskem. Potisk tašky může obsahovat fotografie, texty, loga atd. Taška s potiskem je pratelná, ale je potřeba dodržet návod na údržbu. Rozměry tašky jsou 30x50cm.

  99,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Obal na notebook neoprenový

  Obal na notebook/tablet neoprenový

  Obal na notebook nebo tablet s vlastním potiskem. Různé velikosti, materiál neopren. Tento obal na notebook lze potisknout plněbarevným potiskem z obou stran. Neoprenový obal na notebook ho chrání před běžnými nárazy. Potisk obalu může obsahovat fotografie, texty, loga a je odolný vůči praní. Cca 1cm...

  109,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk tašky

  Nákupní taška 37x42cm

  Látková nákupní taška s potiskem. Potisk tašky může obsahovat fotografie, texty, loga atd. Taška s potiskem je pratelná, ale je potřeba dodržet návod na údržbu (prát v ruce).Nákupní taška je ze 100 %bavlny, lze ji skládat. Taška 40 x 40 cm a taška s krátkým uchem jsou ze 100% polyesteru.

  59,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Potisk tašky 43X43cm, modrá

  Potisk tašky 43X43cm

  Látková modrá nákupní taška s potiskem. Potisk tašky může obsahovat fotky, texty, loga apod. Potisk na tašku je pratelný, ale je potřeba dodržet návod na údržbu (prát v ruce). Nákupní taška je ze 100 %bavlny, lze ji skládat a žehlit.

  129,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...
 • Taška 40x40cm bílá skládací

  Nákupní tašky s potiskem 40x40cm

  Nákupní tašky s potiskem, bílé, lehce průsvitné. Materiál nákupní tašky je 100% polyester. Tyto tašky s potiskem (vlastním) lze lehce složit do malé taštičky a vejdou se do kabelky apod. takže je máte neustále u sebe. Nákupní tašky mají rozměr: 40x40 cm (s uchem 40x60 cm)...

  69,00 Kč
  Dostupný
  Více info ...